Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Diskriminace? Ženy mají muže v hrsti!

Redakce

Redakce

24. 10. 2011

FOTO: X důkazů, že ženy diskriminují mužeNeustále se mluví o diskriminaci žen, ale jak je to vlastně s muži? Opravdu jsou ženy tak utlačované, nebo byla vlivem emancipace překročena hranice rovnosti již dávno? V následujícím článku jsme se ženám podívali na zoubek.

 

FOTO: X důkazů, že ženy diskriminují muže

Ženy umí moc dobře využívat své ženské zbraně, Zdroj: sxc.hu

Krása, tak prchlivý pojem v rámci času, a přesto je pro nás pěkný vzhled tak důležitou a nedílnou součástí života. Ženy jsou překrásné bytosti, a když použijí ženských kouzel, jsou jak andělé. Ale co muži?

Péče o vzhled

Doba se zmodernizovala a i někteří muži se rádi přikrášlí. Ať už jde o trochu gelu, solárium, upravené obočí či nějaká ta depilace. Muži na to přeci mají mít právo.

O to smutněji se pak ale cítí, když všechny o sebe pečující ženy jsou nazývány lichotivě kočkami, avšak muži slyší slova jako obrovský metrosexuál, zženštilý a někdy i mnohem horší výrazy. Všichni se přeci chtějí líbit.

Alkohol z jiného soudku

I v chuťových pohárcích dychtících po trošce hříšného hltu se odehrává ve světě alkoholu boj a rivalita. Již dávno panuje v České republice pravidlo, že pořádný chlap pije pivo v pořádném oroseném půllitru nebo tvrdý alkohol, ale barevné koktejlíky s ovocem jsou tabu.

Zatímco ženy pijí tvrdý alkohol, koktejly a když žena pije pivo? Je to přeci cool. Ale pane bože, nám chlapům ty barevné věcičky taky moc chutnají!

Ty zatracené hormony

Zpropadená to věc. Když se ženě dvoří ten nejsvůdnější a inteligentní muž, žena si i přesto může zanechat chladnou hlavu. Ale když je to obráceně, je to už horší.

Když se půvabná žena začne horlivě zajímat o nějakého muže, je to velmi často již chycená kořist. Samozřejmě jsou mezi námi silní jedinci, kteří odolávají, ale velmi často u mužů zvítězí hormony nad myšlenkou.

FOTO: X důkazů, že ženy diskriminují muže

Ženy ví, jak na svou kořist zapůsobit

Dnešní uspěchaná doba studenty univerzit přímo překypuje a najít nějakou tu brigádu či přivýdělek, není tak jednoduché. Ovšem mnohem přijatelnější možnosti mají právě ženy.

Brigádky při studiu

Například brigády typu prodeje nejroztodivnějších ovocných sloučenin, zmrzlin, dále recepční či pomocná síla v butiku. To jsou skvělé přivýdělky, kde si navíc studenti odpočinou a změní myšlenky od svých studijních oborů.

Ale jak k tomu přijdou chudáci muži? Nic moc. Však si vzpomeňte, jak často potkáte v obchodním centru pana zmrzlináře či ve firmě pana recepčního.

Internetové vyhledávače naruby

Pokusili jste se někdy zadat heslo „diskriminace“ do vyhledávače? Je s podivem jaký rozdíl ve výsledku udělá připsané slovo muži a ženy.

Čtěte také: Mužská záhada: Proč muži nesnáší, když se pletou?

Zatímco stránkami o ženské diskriminaci je síť téměř zahlcena, mužům se věnuje pár malinkých odkazů. No nezavání již pouze toto diskriminací? Ženy ovládli internet, ale je to prý tajné.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Diskriminace? Ženy mají muže v hrsti!