×
TOPZINE.cz

Dílo mistrů: Kalendář Redken 2011 On the Edge

FOTO: RedkenCo by se stalo, kdyby se na stejném místě ve stejný čas sešli Leonardo da Vinci, Vincent van Gogh, Rembrandt a Picasso? Kdyby tito mistři společně vytvořili dokonalé mistrovské dílo? Zcela jistě by se jednalo o něco nevídaného. Stejně výjimečné je také setkání mistrů, které přichystala dynamická americká značka vlasové kosmetiky Redken!

FOTO: Kadeřníci: Jana Burdová a Marek Kopanica
Kadeřníci: Jana Burdová a Marek Kopanica

Značka Redken pozvala největší mistry kadeřnického řemesla, aby vedli tým mladých ambiciózních budoucích hvězd a vytvořili společné dílo – Redken On the Edge, Calendar 2011.

Kadeřnické hvězdy:

  • Robert Starý – Jedinečný kreativec a inspirující osobnost, držitel řady prestižních ocenění.
  • Jana Burdová – Dvojnásobná kadeřnice roku a třetí nejlepší kadeřník světa v soutěži AIPP Awards 2010/2011.
  • Nina Krajčo – odbornice ve střihu, matematik vlasů a skvělá lektorka v tomto oboru, držitelka titulu Pánský komerční účes roku 2010. Je i Redken Artist s certifikátem Color specialist.
  • Marek Kopanica – Elitní slovenský kadeřník, jeden z nejmladších, který dobyl svět módy. A držitel ocenění Kadeřník roku na Slovensku.

FOTO: Kadeřníci: Nina Krajčo a Robert Starý
Kadeřníci: Nina Krajčo a Robert Starý

A aby toho nebylo málo, mistry kadeřníky doplní hvězdní fotografové – každému, kdo se zajímá o svět fotografie v České republice a na Slovensku, jistě nebudou neznámá tato jména: Lucie Robinson, Matúš Tóth, Nikola Šrejerová a Jakub Klimo. Pravidelně fotí pro prestižní módní časopisy.

Čtyři mistři kadeřníci, čtyři mistři fotografové, dvanáct budoucích kadeřnických hvězd, které spojuje touha učit se, touha vyniknout, touha umělecky se vyjádřit. Hvězdný tým doplňuje zkušený tým ostřílených vizážistů a stylistů.

FOTO: Slavní fotografové
Fotografové: Jakub Klimo, Matúš Tóth (dvě fotky backstage), Lucie Robinson, Nikola Šrejerová (zl.)

Jak dopadne toto unikátní setkání?

To se dozvíte 7. ledna 2011 na slavnostním představení a křtu kalendáře Redken. Během slavnostní akce poznáte dílo, které vznikne spojeným úsilím těch nejlepších, kteří v současné době na česko-slovenské scéně působí.

Jste připraveni? Tak sledujte přípravy již nyní!

Průběh příprav kalendáře, exkluzivní backstage záběry z fotografování jednotlivých teamů, to vše můžete sledovat až do slavnostního křtu kalendáře na facebooku: www.facebook.com/redkencz.

FOTO: Redken foto
Backstage foto od Lucie Robinson, účes od Jany Burdové

A na Redken youtube kanálu www.youtube.com/redken.cz na vás čekají videoreportáže z fotografování v ateliérech Lucie Robinson, Matúše Tótha, Nikoly Šrejerové a Jakuba Klima.

Sledujte s námi celou cestu vzniku Kalendáře Redken 2011 On the Edge, přineseme vám rozhovory s jednotlivými kadeřníky i fotografie ze zákulisí příprav. A další zajímavosti.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..