Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Destiny´s Child darují fanouškům nové album. Znamená to návrat?

Redakce

Redakce

18. 1. 2013

Americké R&B trio Destiny´s Child o sobě po dlouhých osmi letech dává opět vědět. Zpěvačka Beyoncé na svém facebooku oznámila, že se chystá kompilace dosud nevydaných písní, jimž bude vévodit zbrusu nový singl s názvem Nuclear.

FOTO: Beyoncé

Beyoncé Zdroj: beyonceonline.com

„Fanoušci Destiny´s Child se mají v letošním roce rozhodně na co těšit,“ stojí v příspěvku na zpěvaččině profilu. „Po osmi letech hodláme vydat dosud nezveřejněný materiál, který vznikal v letech 1997 – 2004.“

Jedna z nejslavnějších ženských pěveckých skupin tak hodlá zaplnit společné tvůrčí vakuum, které vzniklo rozpadem trojice v roce 2005. Členky Destiny´s Child se tehdy rozešly, aby se mohly věnovat sólové kariéře, přičemž největší úspěch zaznamenala právě Beyoncé, která v průběhu osmi let stihla vydat čtyři alba a letos plánuje vydat páté.

Avizované písně vyjdou na kompilaci s názvem Love Songs. „Půjde o výběr čtrnácti romantických a smyslných písniček, přičemž jako singl hodláme zařadit zbrusu nový song s názvem Nuclear, na němž se podílel raper a producent Pharrell Williams,“ prozrazují Destiny´s Child.

Dívčí trio složené z Beyoncé Knowles, Kelly Rowland a Michelle Wiliams vzniklo v roce 1990 v texaském Houstonu. První hudební zkušenosti začínalo sbírat již v rané pubertě, skutečný úspěch ale přišel až s třetím studiovým albem Survivor.

Destiny´s Child k dnešnímu dni prodaly po celém světě více než padesát milionů nahrávek. Magazín Billboard je označil za nejúspěšnější muzikantské trio všech dob, přičemž v roce 2008 bylo zařazeno mezi stovku nejlepších interpretů všech dob.

Od loňského léta se začaly množit spekulace o možném návratu kapely na pódia, důrazně je však tehdy vyvrátil bývalý manažer skupiny a zároveň otec zpěvačky Beyoncé Mathew Knowles. Zda se jeho slova skutečně naplní, ukáží příští dny a týdny.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Destiny´s Child darují fanouškům nové album. Znamená to návrat?