Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Designové kabelky a batohy jako nepostradatelný doplněk?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

19. 10. 2016

Ačkoli termín kabelka nebyl znám do poloviny devatenáctého století, již ve Starověku lidé věděli, jak důležité je mít po ruce něco, v čem mohou pohodlně přenášet nejrůznější cennosti. Postupem času se tak z obyčejných brašen a tašek stal exkluzivní doplněk, bez kterého by se dnes neobešla žádná žena.

Designové kabelky a batohy

Zdroj: Bagolo.cz

Proč je kabelka důležitá?

Umíte si představit život bez kabelky? Pokud nežijete někde v ústraní, pravděpodobně při svých pochůzkách potřebujete mít něco, kam uložíte peněženku, mobil, doklady či jiné důležité předměty. Možná by se mohlo zdát, že k tomuto účelu bohatě poslouží jedna kabelka. To je však jen úzký pohled. Z druhého hlediska je totiž na kabelku nutné pohlížet jako na součást outfitu. Umíte si představit, že byste si na romantickou večeři vzali kabelku v hippies stylu? To samé platí, že luxusní elegantní kabelky nejsou tím pravým doplňkem v případě, že máte namířeno válet se k vodě. Každá příležitost si zkrátka žádá své.

Více než praktičnost je však u kabelky důležitá kvalita a neotřelý design, který dokáže pozvednout i jinak naprosto obyčejný outfit. Co se týče trendů, jednou jsou módní kabelky s třásněmi, jindy je hitem námořnický styl. V létě většinou sáhneme po pestrých odstínech a nebojíme se ani nevšedních materiálů. Naopak pro zimní období jsou typické večírky a plesy, a proto se do popředí dostávají elegantní psaníčka různých tvarů, barev i velikostí.

Patříte spíše mezi konzervativní ženy, které kabelky nerady střídají? V tomto případě je pro vás ideálním řešením univerzální kabelka. Vsaďte proto na klasický tvar, kvalitní materiály a prvotřídní zpracování. Taková kabelka totiž z módy jen tak nevyjde a navíc vám dobře poslouží mnoho a mnoho let.

Kabelka nebo batoh?

A protože v dnešní době mnoho z nás neudělá ani krok bez tabletů či ultralehkých notebooků, začínají získávat na popularitě moderní batohy v originálním provedení, které jsou nejen praktické ale zároveň stylové. O tom ví své i přední světoví návrháři, kteří v posledních letech využívají batohy jako jedinečné doplňky i na přehlídkových molech. Nebojte se tak někdy vyměnit kabelku za batůžek, a to i když na sobě máte šatičky a na nohou podpatky. Uvidíte, že si tento komfortní doplněk rychle oblíbíte.

Komfort i na cestách

Rádi cestujete? Pak se jistě neobejdete bez praktického zavazadla, kam můžete pohodlně sbalit všechny potřebné věci. Stalo se vám však někdy, že čekáte na letišti na své zavazadlo a ono nikde? Pořiďte si moderní příruční zavazadlo, které můžete mít vždy po ruce. Pokud navíc zvolíte jedinečný vzor, můžete si být jistí, že vám již nikdo vaše zavazadlo v letadle omylem nevymění.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Designové kabelky a batohy jako nepostradatelný doplněk?