Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Designová sluchátka: Hudba se stylem

Redakce

Redakce

17. 8. 2010

FOTO: Designová sluchátkaJdete po ulici a lidé kolem se zvědavě ohlíží. Máte rádi ten pocit? Pak jsou designová sluchátka určena právě vám. A žádná procházka městem už nikdy nebude jako dřív.

FOTO: Designová sluchátka

Designová sluchátka, DJ Loli, Zdroj:agendashow.com

Sté výročí

Na svět se první sluchátka podívala už v roce 1910. Říká se, že otec bývá nejistý, a v tomto případě to tedy rozhodně platí. Jestli jím byl Američan Nathaniel Baldwin, nebo Brit Sidney G. Brown, to už se totiž asi nikdy nedovíme. Jedno je však jisté, letos slaví sluchátka již sté narozeniny a jsou rok od roku krásnější.

Princip, na kterém je přenos zvuku založen, se od svých počátků až do současnosti v podstatě nezměnil. Co se však změnilo, je kvalita tohoto přenosu a to, co nás v této chvíli zajímá nejvíc: DESIGN.

FOTO: Designová sluchátka

Designová sluchátka, Zdroj: outblush.com

Konec uniformity

Pryč je doba, kdy jsme všichni nosili stejná černá sluchátka a vlastně nás ani nenapadlo, že by i ona mohla reagovat na aktuální módní trendy a držet s nimi krok. Dnes už je všechno jinak. Sluchátka se stala součástí módního stylu a na jejich vývoji je zřejmé, že i při poslechu hudby můžete být IN.

Uši v barvách

Odlište se. Přikryjte své uši barvami. Pořiďte si sluchátka, která vám ostatní budou závidět. Designová sluchátka uvádí na trh hned několik výrobců, kteří vás rozhodně nezklamou.

FOTO: Designová sluchátka

Designová sluchátka, Zdroj: orignauxmoose.com

WeSC

„We are the Superlative Conspiracy“ – švédská sketeboardová a hiphopová značka zaměřená na odvážnou a kreativní mládež. Její sluchátka jsou u nás velmi oblíbená a sehnat je můžete například v designshopu holešovické galerie DOX.

Zumreed

Tokio má styl! Japonská firma, která se toho nebojí. Letos představila novou řadu retro sluchátek. Tyto old school modely mají neobvyklý hranatý tvar. Jako vždy hrají všemi barvami a jako vždy jsou nepřehlédnutelné.

FOTO: Designová sluchátka

Designová sluchátka WeSC a Zumreed, Zdroj: wesc.com, zumreed.net

Skullcandy

Americká společnost, která se snaží propojit poslech hudby s aktivním životním stylem. Snowboard, skateboard, wake, surf, moto.V roce 2008 byla časopisem Fortune Magazine označena za „the world´s coolest ear bud“, tedy za nejúžasnějšího kámoše vašich uší na světě.

FOTO: Designová sluchátka

Designová sluchátka Skullcandy, Zdroj: skullcandy.com

Nechali jste se zlákat? Tak sundejte z uší nudná černá sluchátka a dotáhněte svůj módní styl k dokonalosti. Pořiďte si designová sluchátka a buďte COOL!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Designová sluchátka: Hudba se stylem