Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Depeche Mode budou v Praze předskakovat The Soft Moon

Hana Voltrová

Hana Voltrová

21. 10. 2013

Fanoušci britských Depeche Mode mají již jistě v kalendáři zatrženo datum 10. února 2014, kdy kapela v rámci svého nového turné The Delta Machine Tour zavítá i k nám do České republiky.

Depeche Mode Zdroj: Live Nation

Depeche Mode Zdroj: Live Nation

V uplynulých dnech kapela oznámila, koho ze svých hudebních kolegů si vybrala jako speciálního hosta pro vybrané evropské koncerty. Těmi šťastnými jsou The Soft Moon čili neo-post-punková partička z amerického Oaklandu.

The Soft Moon je uskupení, jehož ústřední postavou je Luis Vasquez. Producent, zpěvák, skladatel a instrumentalista v jedné osobě založil The Soft Moon jako svůj sólový projekt v roce 2009. O rok později kapela vypustila do světa první dva singly a pustila se do nahrávání debutového alba. Dosud poslední, třetí deska kapele vyšla v roce 2012.

Pestrý hudební mix

Média i kapela sebe sama sice označuje za neo-post-punkery, v jejich tvorbě však nalezneme i vlivy jiných žánrů, namátkou třeba  krautrocku, post-punku, psychedelie, world music či darkwave. Rozmanitost po hudební stránce doplňuje originální produkce při jejich koncertech, která je bohatá na nejrůznější vizuální efekty včetně projekcí a světelných show.

Koncert Depeche Mode a The Soft Moon se uskuteční 10. února 2014 v pražské O2 Aréně. Lístky v cenovém rozmezí od 1290 Kč do 1790 Kč jsou k dostání v předprodeji.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Depeche Mode budou v Praze předskakovat The Soft Moon