Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Demi Lovato si zahraje v komiksovém filmu The Avengers! Nebo nezahraje?

V dubnu tohoto roku začne natáčení nového akčního snímku The Avengers, kde si jednu z hlavních rolí měla zahrát i mladá herečka a zpěvačka Demi Lovato. Čas ale přinesl mnoho změn.

Demi Lovato v seriálu Sonny ve velkém světě, Zdroj: distributor seriálu

Jedno z nejžádanějších disneyovských dětí Demi Lovato, kterou známe především z filmů Camp Rock nebo seriálu Sonny ve velkém světě, se zapsala do mnoha srdcí jako zpěvačka, herečka, skladatelka, pianistka či kytaristka. Nedávno jí byl navrženo, aby spolupracovala na natáčení se společností Marvel, která distribuuje velké množství komiksů na trhu. Ovšem poslední novinky přinesly změny: Demi se v novém marvelovském snímku plném superhrdinů neobjeví. Odhaduje se, že Demi se na natáčení již chystala, ale producenti ji na poslední chvíli ze štábu vyškrtli. Kvůli tomuto nedorozumění musela opustit rodinu, se kterou trávila svůj drahocenný volný čas během Dne díkůvzdání.

Ačkoli filmové studio zrušilo s Demi spolupráci, dále hledají herečky, které by do filmu obsadili. Na prvním místě se momentálně uvažuje o Scarlett Johansson (Dokonalý trik), která ztvární Natashu Romanoffovou stejně jako v druhém díle Iron Mana. Vedle ní spatříme i další známé tváře, kterými budou Robert Downey Jr., Samuel L. Jackson, Chris Evans, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Mark Ruffalo či Clark Gregg.

The Avengers tentokrát spojí hrdiny marvelovského světa, který už několikrát posloužil jako zdroj nápadů pro nejrůznější filmy. Spojení Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Ant-Mana a dalších nám předvede svět plný padouchů a nebezpečí, které je díky těmto superhrdinům zažehnáno.

Snímek se začne natáčet v Novém Mexiku v dubnu 2011 s režisérem Jossem Whedonem. Americká premiéra by měla připadnout na 4. května 2012.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Demi Lovato si zahraje v komiksovém filmu The Avengers! Nebo nezahraje?