×
TOPZINE.cz

Deliveo Courier Management Software

Deliveo

Pracujete v zásilkové dopravě a potřebujete optimalizovat a snížit náklady? Máme pro vás řešení.

Pokud vás živí provozování kurýrní a balíkové služby, doručování do domu služby spediční společnosti, pravděpodobně řešíte, jak co nejefektivněji a s co nejmenšími náklady doručit nebo převézt zásilku. Je jasné, že platit zaměstnance musíte, ale opravdu by nešlo provozovat vaši formu s nižšími náklady?

Právě tímto problémem se zabývá software pro správu doručování Deliveo. Se svými mnohaletými zkušenostmi se zaměřuje právě na optimalizaci nákladů pro doručovací a spediční společnosti. A na čem se podle jejich zkušenosti dá nejvíce ušetřit? Jednou z věcí, která primárně nepřináší zisky, ale je potřebná pro komfort zákazníků, je zákaznický servis. Řešení dotazů Vašich zákazníků, změny termínů dodávek, změny adresy dodání, kontaktních údajů a dalších požadavků vyžaduje personální obsazení, které musíte hradit. Deliveo právě toto účinně řeší díky tomu, že dá vašim klientům přístup do systému, ve kterém mohou právě tyto základní údaje měnit. Díky tomu, že si klient může změnit základní informace sám, nezatěžuje právě těmito dotazy zákaznickou linku, která se může věnovat složitějším problémům při menším personálním obsazení.

Zákaznické rozhraní umožňuje přístup k neomezenému počtu zákazníků, a to i současně. Jeho responzivní rozhraní je navrženo tak, aby bylo použitelné nejen na notebooku nebo stolním počítači, ale také na tabletech a dokonce i chytrých telefonech. Přístup ke klientům není povinný pro všechny klienty, přístup můžete udělit i jednotlivým klientům. V zákaznickém rozhraní mohou zákazníci provádět následující operace: Vytváření nových balíčků, upravovat vlastní adresy, sledovat stav zásilky a v případě živých zásilek může zákazník sledovat i zeměpisnou polohu již odeslaných zásilek. Dále je zákazníku umožněn tisk souhrnného seznamu odeslaných a neodeslaných zásilek, použití podpisové stránky, stažení štítku na zásilku, nebo například i správa vlastních zásob.

V rámci webu deliveo.eu má tedy zákazník maximální komfort a vy jako majitel firmy volné ruce k řešení složitějších problémů, které Vaši firmu posunou dál.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..