Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Dejte své kariéře nový impuls

Říkáte si, že konečně musí nastat „váš čas“? Jak to ale provést? Čas běží, věci se mění, ale my věříme, že investice do sebe bude vždy tou nejvýnosnější.

Jedno je totiž jisté – vy byste neměli na nic čekat a začít jednat hned. Chcete si zajistit světlou budoucnost a slibnou kariéru? Investujte do svého vzdělání. Těch možností je dnes samozřejmě bezpočet, pokud je ale řeč o opravdu kvalitním vzdělání s důrazem na použití v praxi, určitě by vám nemělo uniknout manažerské studium MBA.

Studium zdaleka nejen pro manažery

Pro koho je taková forma studia vhodná? Rozhodně nejen pro manažery – titulem MBA se dnes v západním světě pyšní miliony obchodních zástupců, ředitelů, ale třeba i administrativních pracovníků. Programy MBA svým absolventům totiž zajišťují přesně ty znalosti, které se do dnešního praktického světa a byznysu hodí nejvíce.

V České republice tuto formu studia poskytuje například Cambridge Business School. Její programy jsou navrženy i pro potřeby studentů, kteří jsou časově velmi vytíženi – vše je tak maximálně flexibilní. Výuka probíhá takřka kompletně na bázi samostudia – všechny potřebné materiály máte samozřejmě vždy k dispozici – a ve škole se fyzicky musíte ukázat pouze 4 x do roka. Studium je standardně rozvrženo na 15 měsíců, v případě potřeby si jej ale samozřejmě můžete rozvolnit.

Výuka probíhá kompletně v českém jazyce a přednáší tady výhradně ti nejvyhledávanější lektoři. Jak již bylo zmíněno, všechny programy jsou založeny na nejmodernějších metodách a poznatcích přímo z praxe.

Programy pro úspěch v roce 2021

Na Cambridge Business School je aktuálně na výběr z 13 studijních programů MBA (plus jeden v anglickém jazyce). Mezi ty nejoblíbenější patří například Management soft skills, který trénuje umění tzv. „měkkých dovedností“. Řeč je o praxi v jednání s nadřízenými i podřízenými pracovníky či klienty, umění uzavřít dohodu a tak podobně.

Velmi užitečný je také program Management a leadership, jenž se zaměřuje na všechno, co by měl ovládat špičkový manažer nebo vlastně kdokoli, kdo má na starosti tým lidí. Kromě manažerských dovedností si zde tak osvojíte také základy psychologie a pochopíte, jak funguje obchod v moderní době.

Zaujalo vás studium MBA? Pokud máte pocit, že právě takový restart nebo nový začátek vaše kariéra potřebuje, přihlášku si můžete podat ještě dnes. Přejeme hodně štěstí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dejte své kariéře nový impuls