Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Dejte si pusu na zámku Litomyšl

Samcová Jana

Samcová Jana

9. 2. 2010

litomysl600x338Valentýnský svátek už klepe na dveře, a pokud ještě se svou drahou polovičkou nemáte program, je nejvyšší čas o něm začít přemýšlet. Zamilovaný víkend se chystá na zámeckém návrší v Litomyšli.

Zámek Litomyšl, Zdroj: wikimedia.org

Zámek Litomyšl, Zdroj: wikimedia.org

Sváteční akce ponese jméno Pusa na zámku, a jak sám název napovídá, půjde o romantickou výzvu zejména pro zamilované páry. Prvním třem dvojicím, které se v neděli 14. února postaví osudu čelem a v zámeckém interiéru se zasnoubí, nabízí zámek Litomyšl kapli pro svatební obřad zcela zdarma. Podmínkou je, aby se svatba uskutečnila v sezóně 2010 a předběžně se na zámku zarezervovala. Teplé oblečení, zásnubní prsteny a fotografa s sebou! Pro bližší informace a rezervace na akci Pusa na zámku volejte Terezu Samkovou  na tel.: 461 615 067.  

Akce Pusa na zámku bude patřit nejen mladým párům, ale i ostatním příchozím, Litomyšlanům a jejich rodinám. Zájemcům se otevře zámecké sklepení s ochutnávkou vín, zahradnická škola představí, jak má vypadat romantická výzdoba a připraví drobné vazby květin pro zamilované dvojice. Program nezapomíná ani na děti, které potěší patchworková srdíčka jednoduché výroby, hra po zákoutích litomyšlského zámku o hodnotné ceny či umělecké malování na obličej. K Puse na zámku se hlásí i některé z restaurací, které připravily speciální valentýnské menu, a čajovny s originálním valentýnským čajem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dejte si pusu na zámku Litomyšl