Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Darujte k Valentýnu sex. Třeba i knihou

LáskaPár dní nás dělí od Valentýna. Už máte pro svou drahou polovičku vybraný dárek? Je nejvyšší čas. A máme pro vás tip! CP Press, elektronický obchod s knihami, letos připravil speciální valentýnskou akci. Esence lásky, jak zní její název, láká na jednadvacet předvybraných knih, které jsou za zvýhodněnou cenu.

Láska

Když se dva mají rádi, Zdroj: Marián Luha, Topzine.cz

Nečekejte však literaturu na úrovni. Jednou se slaví Valentýn, tak je třeba odhodit vážnou tvář a všechen stud. Je to svátek zamilovaných, tak dopřejte svému protějšku trochu jiného čtení. Navíc ovoce budete moct sklízet i vy. Jak uspokojit ženu v posteli i mimo ní, Žhavé doteky pro vášnivý sex, Opojný orgasmus… Nebudeme si nic nalhávat, sex zkrátka k lásce a k Valentýnu patří.

Užívejte si i po Valentýnu

Pokud se však na takový dárek necítíte, láska prochází také žaludkem, že? V rámci Esence lásky můžete se slevou koupit například i Pivní či Arabskou kuchařku nebo Největší knihu koktejlů. A pokud je váš partner aktivní víc venku než doma v ložnici nebo v kuchyni, osloví vás určitě publikace Kam na kole či Kudy z nudy. A pokud ani to, tak snad Encyklopedie českých traktorů nebo Hasičská vozidla.

CP Press láká ještě na něco jiného – na čínské lampiony štěstí. Chcete-li se svou lásku 14. února do vzduchu společně s lampionem poslat i své nejtajnější přání, jednoduše utraťte na jejich serveru tisícovku. Máte šanci, že lampion dostanete jako bonus. A pokud se zapojíte do tipovací soutěže, valentýnský dárek můžete dostat také od zážitkové agentury.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Darujte k Valentýnu sex. Třeba i knihou