Menu
TOPZINE.cz
Z domova

Darujte investiční zlato. Potěší opravdu každého

Také vás už nebaví svým blízkým, přátelům, kolegům z práce a dalším lidem kupovat k různým výročím a významným událostem pouze bezcenné předměty, které ostatně obdarované mnohdy ani nijak zvlášť nepotěší? Pak jim pořiďte investiční zlato.

Dárek k výročím a významným událostem

Investiční zlaté mince a slitky jsou skutečně originální možností, jak někoho ze svého okolí obdarovat při nějakém významném životním jubileu, například pokud jde o výročí svatby, dále slaví-li svátek, narozeniny apod. Jde o to, že tímto dárkem ukážete, jak vám na dané osobě opravdu záleží a ceníte si jí. Investiční zlato potěší každého. Člověk se jím může jednoduše kochat, v případě potřeby jej ale prodá a má z něj peníze, to už samozřejmě záleží jen na něm.

Zlaté mince si můžete uzpůsobit dle toho, komu je chcete věnovat

Zlaté slitky a mince nemusejí vypadat fádně. Dnes už například v eshopu zlate-mince.cz pořídíte medailonky, na nichž jsou vyryta konkrétní jména. Na výběr máte z celkem 500 jmen z českého a slovenského kalendáře, tudíž je rozhodně z čeho vybírat. Dokonce se dají zakoupit také zlaté mince, na nichž bude vyrytý titul. Jde pak o skvělou příležitost, jak obdarovat vašeho potomka ve chvíli, kdy úspěšně dokončí studium na vysoké škole.

Možná výhodná investice do budoucnosti

Velké popularitě se těší investiční zlaté mince jako dárky pro muže, na kterých je zobrazeno znamení zvěrokruhu. Takovéto mince se perfektně hodí i pro děti, jimž navíc zlato může v budoucnu pomoci v rozjezdu jejich dospělého života. Hodnota zlata totiž v dlouhodobém horizontu stoupá, takže se vložené peníze rozhodně nepoztrácí, ba spíše naopak. Za investiční zlato, ať už jej kupujete jako dárek, či pro svoji vlastní potřebu, navíc nemusíte platit DPH, což je rozdíl třeba oproti investičnímu stříbru, které je jinak rovněž oblíbené.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Darujte investiční zlato. Potěší opravdu každého