Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Dárky na svatý Valentýn 2010. Co vybrat?

Jakub Mikuš

Jakub Mikuš

28. 1. 2010

Valentyn3

I když není svátek zamilovaných vyloženě naší národní záležitostí, přesto zaujímá převážně u mladých své nezanedbatelné místo. 14. února se nyní nezadržitelně blíží a mnoho vás jistě přemýšlí nad tím, jak byste mohli svoji drahou polovičku potěšit. Vybrat ten správný dárek jistě není záležitost nejlehčí. Spásou pro vás však může být to, že nejde o věc neřešitelnou, nad níž byste už dávno lámali hůl. My se vám teď pokusíme poradit, čím byste svého partnera/partnerku mohli překvapit.

Vždycky záleží na tom, co přesně by měl váš dárek říct a jak vážně to myslíte. V tomto si ale musíte udělat jasno sami, i když jednoznačně právě s ohledem na tyto kritéria budete vhodný dárek vybírat. Zkuste se teda zamyslet. A teď už jen stačí, abyste si vybrali to, co by se vaší polovičce mohlo nejvíce líbit a co ji určitě potěší.

Zamilovaní slaví

Zamilovaní slaví Zdroj: autor

Darujte něco jiného

Chcete svého partnera/partnerku mile překvapit a nabídnout mu zcela neotřelý dárek? Máte chvilku času a náladu na to vytvořit něco vlastní snahou? Darujte věc trochu jinou, novou, neokoukanou a hlavně od srdce. Vyrobte dárek, který nejen potěší, ale jistě i zaujme. Že nevíte jak na to? Máme pro vás návod, který vyšel na Topzinu už před Vánocemi, přesto se dá využít k jakékoliv příležitosti, viz článek Vladimíry Pochylé: Vánoční dárky trochu jinak. Nelekejte se titulku článku, jeho obsah je opravdu vztažný stejně dobře k Vánocům jako třeba k Valentýnu.

Méně práce, ale stejný výsledek

Prošli jste si předchozí článek, ale shledali jste, že tohle přece jenom není nic pro vás? Pak se vám nabízí řešení podobné, jen trochu nákladnější, ale přece jen snazší. V poslední době se veliké oblibě těší potisky téměř na všechno, co vás vůbec napadne. Darujte své lepší polovičce nějakou fotografii, kterou si vás bude moci připomínat nebo na níž jste společně na nějakém úžasném místě, které jste navštívili. Volba, na co takovou fotografii umístíte, už je pak jen na vás. Firmy nabízející tuto zajímavou možnost obdarování blízkých, vám jistě rády vyjdou vstříc.

Valentýn se blíží

Valentýn se blíží Zdroj: autor

Zajděte na večeři

Jedno z tradičních řešení, které však jistě neurazí. Zajít si na romantickou večeři, nemůže být nijak na škodu. Tím kdo svého partnera na večeři pozve, ale nemusí být vždycky muž. V dnešní době se iniciativy může s přehledem ujmout i žena, přesto je však lepší, když se se svým partnerem předem poradí.

Muže by nepředvídané a překvapivé pozvání partnerkou na večeři, nemuselo úplně nadchnout. Obzvlášť v tom případě, že by partnerka vše zařídila bez jeho vědomí a ve společnosti vystupovala jako ta, jejímž přičiněním se večeře uskutečnilo. I když je to jistě pravda, mužské ego je velice citlivé a musí se na něj pomalu. Nebojte se s partnerem poradit, i muž se občas rád nechá pozvat (i když se může na oko vykrucovat), přesto je však rád, když si může alespoň myslet, že je pánem situace. Nechte ho klidně zaplatit, pokud se nabídne (etiketa to dokonce doporučuje), ale v ústraní mu pak útratu vraťte. Obě strany tak budou spokojené.

Pokud nechcete navštívit restauraci, ale opět byste raději zazářili a ukázali své schopnosti v plné kráse, připravte večeři sami. Věřte tomu, že výsledek bude stejný, ne-li lepší než při návštěvě restaurace. Večer se pak může nerušeně rozvinout v něco mnohem zajímavějšího.

Oslavte svátek zamilovaných netradičně

Oslavte svátek zamilovaných netradičně Zdroj: autor

Dárkové poukázky jsou také řešením

Můžete si vybrat z velkého množství poukázek, které jistě potěší i ty náročnější. Pokud chcete něco romantického nabízí se různé aromatické masáže, koupele a nebo třeba poukazy na romantickou noc v luxusním hotelu. Jste společně s partnerem založeni spíše sportovně a máte rádi adrenalin? Vyberte si z bohaté nabídky zážitkových poukazů, které jsou teď velice v kurzu a jistě splní každé přání.

Držte se klasiky

Plyšáci, bonboniéry a velké kytice plné oblíbených květů, jistě rozpustí i ta nejzarputilejší srdce. Výběr je bohatý a před Valentýnem se nabídka vždy ještě o něco rozšíří. Stačí se jen trochu porozhlédnout po nějakém tom obchodě a máte o dárek postaráno. S balením si už dnes taky hlavu dělat nemusíte, protože nabídka dárkových tašek, je víc než bohatá.

Tolik nápady, na které jsem tak nějak přišel sám nebo s pomocí mojí přítelkyně. Byl bych ale skutečně rád, kdyby jste se zapojili do diskuse pod článkem a přidali i své ověřené návody a nápady. Čím víc tím líp. Každý máme svůj ověřený postup, jak udělat své lepší polovičce radost a proč se o něj nepodělit i s ostatními?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dárky na svatý Valentýn 2010. Co vybrat?