Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Dárky na veletrhu Stříbrné vánoční dny! Zajeďte si do Letňan

FOTO: Logo veletrhu Stříbrné vánoční dnyJediný veletrh dárků v České republice Stříbrné vánoční dny prozáří Pražský veletržní areál v Letňanech. Od 9. do 12. prosince 2010 si budete moci vychutnat sváteční atmosféru a nakoupit vánoční dárky pro celou rodinu na jednom místě a bez front. A hlavně budete moci obdarovat a potěšit děti z Klokánků.

FOTO: Hudební skupina String ladies

Hudební skupina String ladies, Zdroj: 4info.cz

Najdete zde téměř 300 vystavovatelů a tisíce dárků. Připraven bude i Strom splněných přání, který vlastnoručně ozdobí děti z Klokánků, kterým můžete i vy zpříjemnit vánoční svátky. Stačí přinést s sebou zabalený vánoční dárek. Poslední den veletrhu si zástupci Klokánku balíčky pro děti slavnostně převezmou. Veletrh slavnostně zahájí dívčí smyčcové trio String Ladies koncertem vánočních koled v netradičním zpracování pro housle a violoncello. Vánoční atmosféru dokreslí výstava a ukázky tradičních řemesel, ochutnávky vánočních specialit, rychlokurz balení vánočních dárků, vystoupení dětí z uměleckých škol i výtvarná dílna pro děti.

Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou FOTO: Hudební skupina String ladiesrodinnou péči na dobu, než se vrátí zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče. Právě děti z projektu Klokánek vlastnoručně ozdobí strom ve vstupní hale výstaviště v Letňanech, kam právě můžete během celého veletrhu nosit zabalené vánoční dárky pro tyto děti. Přineste na veletrh dárek a potěšte děti z Klokánku.

Vystavovatelé zde představí bohatou nabídku bytového textilu, tradičního českého skla a keramiky, spotřební elektroniky i sportovních potřeb. Chybět nebudou ani renomovaní čeští výrobci a přímí dovozci luxusního a designového nábytku. Tradičně zde návštěvníci najdou i široký výběr stolních her, hraček, šperků a oblečení.

Výhodou pražského výstavního areálu v Letňanech je jeho snadná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou, a to především metrem přímo k výstavišti. V blízkosti jsou i autobusové zastávky. Parkování pro hosty Stříbrných vánočních dnů je zajištěno zdarma.

  • od čtvrtka 9. prosince do neděle 12. prosince 2010
  • od 10:00 do 18:00 hodin
  • základní vstupné na veletrh je 40 Kč, pro děti, důchodce a ZTP je připraveno zlevněné vstupné 20 Kč, rodinné vstupné pro 2 dospělé a 2 děti je 80 Kč

Podrobné informace najdete na www.vanocnidny.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dárky na veletrhu Stříbrné vánoční dny! Zajeďte si do Letňan