Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Dárek pro ženu. Poradíme, jak udělat radost

Redakce

Redakce

9. 4. 2010

darek_masleVýběrem vhodného dárku si už jistě lámal hlavu každý z nás. Nejde pouze o to něco koupit, zabalit a předat. Darovaná věc musí mít myšlenku, originalitu a srdce. Pokud se navíc jedná o prezent pro ženu, je situace o to citlivější. Ženské pokolení je romantické, citlivé, něžné, křehké a marnivé. Není jednoduché je něčím ohromit.

Jak udělat ženě radost? Foto: Vladimíra Pochylá Topzine.cz

Jak udělat ženě radost? Foto: Vladimíra Pochylá, Topzine.cz

Jaký dar je vhodnou volbou?

Samozřejmě záleží nejen na vkusu, ale i na finanční situaci a ochotě. Nepopírám, že krásný šperk okouzlí každou ženu či dívku, ale problémem je vybrat ten správný. Korále, křišťál, stříbro, ocel nebo zlato? Vše z výše uvedeného může být oslňující a dech vyrážející. Potřebujete jen dobrý odhad a trošku vytříbenosti. Swarovski má celou řadu nádherných kousků, u kterých stojí za to mít je ve šperkovnici. Ceny jsou rozmanité, a tak není problém si vybrat. Například prsten s krystaly zakoupíte již za necelých 1.000 Kč. Ženu potěší, muž nezbankrotuje.

Dárky trochu jinak

Dalším příjemným dárekem je zcela jistě zážitek šitý na míru. Noc na zámku, let v balónu nebo projížďka kočárem otřese každou romantickou duší. Investice bude o něco vyšší než za prsten, ale uspokojí ženiny touhy a přání. Zážitky pořídíte od 1.500 Kč.

Máte doma intelektuálku? V tom případě jistě nepohrdne kvalitní beletrií nebo hudebním nosičem. Kniha Džungle rtěnek, která vyšla nedávno, je tou pravou volbou. Z té hudební stránky je tu celá řada interpretů. Skupina Kryštof a jejich nová deska Jeviště je nestrannou a milou volbou.

Udělejte si jasno Foto: Vladimíra Pochylá Topzine.cz

Udělejte si jasno Foto: Vladimíra Pochylá, Topzine.cz

Pokud sídlíte ve vyšších vrstvách, nový mobilní telefon nebo mp3 přehrávač je správnou volbou.

Klasika nikdy nezklame

V neposlední řadě neopomínejte květiny nebo čokoládové bonbony. Na veřejnosti tvrdí většina žen, že sladké nejí, ale v soukromí je opak pravdou. Když nastoupí zima nebo déšť, zachumlají se do peřin a čokoládově hřeší. Je to normální, avšak přísně utajované.

Květiny jsou pro ženy typické asi tak, jako pivo pro muže. Ať už koupíte pugét růží, nebo natrháte trs fialek, není v tom rozdíl. Potěší obě varianty.

Na co nezapomenout?

No především na to, že má žena narozeniny nebo že společně slavíte nějaké důležité výročí. V případě opomenutí by byly rady k ničemu. Dalším povinnostním bodem je polibek. Vášnivý, letmý nebo romantický. Jeden z nich ženě darujte a bude nad míru spokojená.

Ohodnoťte tento článek:
4,8
Právě čtete

Dárek pro ženu. Poradíme, jak udělat radost