Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Dárek pro muže – máme řešení

Redakce

Redakce

14. 4. 2010

darek_bonbonekČím potěšit muže? To je jedna z nejtěžších otázek. Každý člen mužské populace je jiný, a tak není pravidlem, že co se líbí jednomu, líbí se i ostatním. Malého chlapečka potěšíte čutacím míčem, autíčkem, ale i čokoládou. Chlapce o něco staršího a o kapku urostlejšího neuspokojíte pouhým kouskem plastu.

Vybrat dárek pro může, není nijak jednoduché Foto: Vladimíra Pochylá

Vybrat dárek pro může není nijak jednoduché Foto: Vladimíra Pochylá

Jak tedy na to?

Dobrá večeře započatá propečeným hovězím steakem a zakončená vychlazeným pivem urazí snad jen abstineta-vegetariána. Upřímně řečeno, není jich mnoho. Maso a chmelový mok jsou skvělou kombinací. I když při této variantě musíte počítat s tím, že se žádná romantika konat nebude. Muž se nají, možná se dokonce přesytí. Zalehne do postele, stiskne zelené tlačítko na ovladači a zapne si fotbalový čí jiný sportovní přenos.

Cesta k úspěchu je jednoduchá

Pokud tedy miluje vaše drahá polovička sport, jako je hokej, tenis, formule, motorky, kopaná nebo košíková, zvolte tuto možnost. Ať už jde o jakýkoli sport, nic neudělá větší radost než vstupenka na zápas. Bude to neuvěřitelný adrenalin, při kterém vypotí tisíce endorfinů. Jak známo, tyto hormony jsou přezdívány jako hormony štěstí, což mluví za vše. Částka za lístek nebo sportovní tiket se mění. Rozmanitost nemá meze. Může se tak pohybovat od 200 Kč až po tisíce korun.

Nebo je jeho láskou cestování? Objevování antických památek, slézání K2, čachtání se v moři, jízda na motorce po rozpálené poušti? Není nad dárkovou poukázku nebo exotický zájezd. Na druhou stranu, kdo by se rád nepodíval na jiný konec světa? Na internetu najdete velké množství agentur, které poskytují zážitky na míru. Cenu nelze přesně vyčíslit, ale průměrně jde o částky od 6.000 Kč.

Velcí kluci mají rádi velké hračky Zdroj: výrobce

Velcí kluci mají rádi velké hračky Zdroj: výrobce

Méně náročné dárky, také nejsou na škodu

V případě že je Vaše peněženka méně naditá, nezoufejte. Vždy se najde nějaké řešení. Jak je známo, muži jsou méně náročná stvoření než ženy. Nemusí jim skříň praskat ve švech a jejich botník se nepyšní padesáti páry bot. Parfém potřebují pouze jeden, ne deset jako my ženy. Kosmetiku spíše odsuzují než vítají a zrcadlo v podstatě nepotřebují. V jádru duše jsou to malí chlapci až do důchodu. U mužů, pánů i kluků platí přísloví, že kdo si hraje, nezlobí. Co takhle autodráha, mašinka na ovládání nebo sadu šroubováků? Dárky tohoto tipu je zabaví i potěší.

Dalším dobrým nápadem je darovat mu sebe. Převažte se mašlí, nafoťte umělecké akty nebo si kupte eroticky laděné spodní prádlo. Muž bude nadšen. Bude si připadat jako král džungle. Neberte mu jeho nadšení, má přece narozeniny. Buďte milá, ochotná a příjemná a snese vám modré z nebe.

Popřejte mu vše nejlepší, darujte mu polibek a úspěch je doma.

Je úspěch zaručen?

Samozřejmě. Nikdo není dokonalý a chybička se může vloudit každému. Nelamte si hlavu s maličkostmi, dojem dělají velké věci. Ať už to jsou gesta, fráze nebo skutky. Buďtě svá a dostanete muže na kolena.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dárek pro muže – máme řešení