Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Dárek k Valentýnu? Stylové bytové doplňky, které navíc potěší svou praktičností

FOTO: Svíčky ve tvaru srdcePozor! Svátek zamilovaných se kvapem blíží, potěšte nejen svou milou, milého, ale i známé a blízké nějakým pěkným dárečkem. Nechte se inspirovat.

FOTO: Dekorace pokoje a koberec ve tvaru srdce

Vyzdobte si pokoj a zkuste třeba koberec ve tvaru srdce či květiny, Zdroj: H&M.com

Přemýšlíte, co komu k Valentýnu? Pánové, co dáte svým přítelkyním nebo manželkám? Chcete jim udělat radost a zároveň koupit něco praktického a hezkého do domácnosti? Máme pro vás pár tipů.

FOTO: Polštáře

Různé krásné polštáře, Zdroj: H&M.com

Vzpomene si na vás každou noc

Co třeba potěšit své přátele, známé, přítele či přítelkyni malými polštářky s úžasnými potisky. Módní značka H&M se nezabývá jen oblečením, které je nám všem velice známé, ale i bytovými doplňky. Za nejskvostnější kousky považuji tyto malé, roztomilé polštářky, kterými určitě nikoho neurazíte, ať už ho darujete k jakékoliv události.

FOTO: Vázy s květinami

Potěště květinou. Třeba tou, která vydrží, Zdroj: Zdroj: marks-and-spencer.cz

Klasická květina netradičně

V případě, že si myslíte, že těchto doplňků máte doma již dost, určitě nezklamete ne zrovna obyčejnou květinou. Takové levandule nebo vlčí máky doma jen tak celoročně nikdo nemá. Navíc se pomalu blíží jaro, takže svůj domov i trošku oživíte.

FOTO: Svícny

S romantickými svícny to bude ta pravá atmosféra, Zdroj: marks-and-spencer.cz

Jak doladit atmosféru k dokonalosti

A kdo nepřijde na chuť ani květinám, najde zalíbení třeba ve skleničkách na čajové svíčky. Pak stačí zakoupit jen svíčky a víno, případně sýr a program na večer je na světě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dárek k Valentýnu? Stylové bytové doplňky, které navíc potěší svou praktičností