Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Daniel Radcliffe se připravuje na muzikál

Veronika Jílková

Veronika Jílková

20. 4. 2010

n1316284771_30122239_5574Harry Potter se příští rok vrátí na Broadway, aby opět sklidil úspěch, tentokrát ve hře Business Without Really Trying.

Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe

Nahý Harry Potter

Daniel Radcliffe, hvězda filmu o čarodějnickém učni Harrym Potterovi, se vrací na divadelní prkna na Broadway. V roce 2008 jsme už tuto mladou britskou star mohli vidět v divadle, přesněji ve hře Equus, kde vystupoval naprosto nahý. Na každé představení v Londýně a v New Yorku byly pokaždé okamžitě vyprodané lístky. Daniel se zapsal do paměti mnoha diváků už ne jako mladý čaroděj, nýbrž už jako vyspělý muž, který svůj talent dokáže rozvíjet.

V roce 2011 může Daniel předvést opět svůj talent a tentokrát i svoji hudební stránku, začíná totiž pracovat na muzikálu, který ponese název Business Without Really Trying.

Daniel ve hře Equus

Daniel ve hře Equus

Mezitím ovšem musí dokončit smluvenou práci: poslední díl Harryho Pottera s názvem Relikvie smrti, který bude rozdělen do dvou částí, takže si ho vychutnáme jak v roce 2010 (19. listopadu), tak i v roce 2011 (15. července). Oba filmy budou vyrobené ve 3D formátu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Daniel Radcliffe se připravuje na muzikál