Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Daniel Radcliffe: Další hvězda, která musí volit!

_42255490_daniel_416Britský herec byl přizván k natáčení dalšího románu Nicholase Sparkse s názvem The Lucky One. Ovšem má také v plánu pracovat na dalším filmu. Jak se tedy představitel Harryho Pottera rozhodne?

Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe

The Lucky One asi nebude film, kterému dá Daniel Radcliffe přednost. Nejspíš to bude snímek Like It On Earth, kde by si zahrál po boku Lily Rabe (Úsměv Mony Lisy, Koření života).

I když má nabídku od Nicholase Sparkse, pravděpodobně mu přednost nedá. Je to jako by se všichni spikli proti hercům a dávali jim co možná nejvíce nabídek. Například Robert Pattinson. Nebylo doposud jasné, jak to bude s premiérami jeho dvou nových filmů. Peníze se ale musí točit a stejné je to s filmy. Čím víc, tím líp.

Ještě není jisté, jestli zrovna dva zmiňovaní herci budou hrát společnou dvojici v nově chystaném filmu Like It On Earth, protože se zatím ještě vše projednává a čeká se na Daniela, až potvrdí či vyvrátí své rozhodnutí. Produkce ale s Lily nejspíš počítá, protože ji považuje za skvělou herečku, která umí odvést neuvěřitelný kus práce.

Zatím se spekuluje o tom, že se film bude odehrávat kolem Brooklynského mostu. Daniel Radcliffe je hvězda filmů o čarodějnickém učni Harrym Potterovi. V roce 2010 a 2011 nás zavede do sedmé části s názvem Relikvie smrti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Daniel Radcliffe: Další hvězda, která musí volit!