×
TOPZINE.cz

Daniel Landa alias Žito mění plány. Na rok 2014 chystá znovu koncerty

FOTO: Daniel Landa
Daniel Landa při přebírání diamantové desky. | Foto: Petra Jansová, Topzine.cz

Zpěvák Daniel Landa oznámil i navzdory loni ohlášenému konci s muzikou návrat na hudební scénu. Na listopad příštího roku přichystal pět koncertů a navrch přidal i nový videoklip.

Daniel Landa při přebírání diamantové desky. | Foto: Petra Jansová, Topzine.cz

Náznak zpočátku nepotvrzené novinky se objevil na Landových facebookových stránkách v podobě odkazu na předprodej jednoho z koncertů. Později však spekulace potvrdila zpráva o koncertní šňůře Žito Tour, uveřejněná na zpěvákově oficiálním webu.

Landa (v poslední době též známý pod pseudonymem Žito 44) tak výrazně otočil v plánech, podle nichž hodlal s hudbou skoncovat, jak přesvědčoval posluchače během plamenného proslovu při loňských Slavících.

Už nyní je navíc známo, že se na jeho nových skladbách podílí z pozice producenta frontman Killing Joke Jaz Coleman. Jednou z nich je i píseň Lagu, k níž zpěvák uveřejnil videoklip z prostředí podmořské hladiny.

Během chystaného turné se Daniel Landa chystá objet celkem pět koncertních zastávek; jmenovitě Bratislavu (21.11.), Ostravu (23.11.), Pardubice (25.11.), Brno (27.11.) a Prahu (29.11.) Lístky na jednotlivé koncerty budou k dostání od 13. listopadu v cenách od 490 do 790 korun.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..