Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Dámské plavky 2012: Velká fotogalerie a tipy pro vaši postavu

Linda Machová

Linda Machová

5. 5. 2012

Léto se nezadržitelně blíží, ale vás trápí pár kilogramů navíc nebo příliš štíhlá postava a žádná prsa? Nelamte si s tím hlavu, my vám poradíme, jak zakrýt faldíky a vyčarovat ženské křivky.

Nejideálnější typ postavy je úzký pas a ramena stejně široká jako boky. Pokud se pyšníte těmito proporcemi, máte při výběru plavek naprosto volnou ruku. Jen nesmíte opomenout, že letos nesmí být nic nudné.

Doporučujeme si pohrát s barvami a neobvyklými vzory, jako jsou proužky, puntíky, etno vzory a samozřejmě květiny.

Zvýrazněte své křivky

Pokud máte široká ramena a úzké boky, vaše postava se může malinko přibližovat té mužské. Vaším úkolem je odpoutat pozornost od horní části těla. Zaměřte se na spodní část plavek, která by měla být výraznější než vrchní díl.

Vršek zvolte v jedné barvě a na spodním díle překvapte výrazným vzorem. Vy si můžete dovolit kalhotky s volánky či sukýnkou.

[album:

Pokud jsou vaše boky široké a ramena naopak úzká, opoutejte pozornost na horní část těla. Podprsenka musí dokonale sedět. Pokud zvolíte pestré barvy, volány a vzory, docílíte tím optického zvětšení prsou. Naopak tmavé barvy hrudník opticky zmenší.

Opět máte více možností při výběru podprsenky: trojúhelníčkovou s výztuží i bez ní, s push-up efektem nebo silikonovými vycpávkami, bez ramínek pro menší poprsí a kosticové pro větší oporu. Rozhodně zapomeňte na kalhotky se zvýšeným pasem a zkuste i variantu jednodílných plavek.

Nežná krása

Kde příroda šetřila, je nutno pomoct si jinak. Jak docílit optického zvětšení boků, prsou a zvýraznění pasu? Pro vytvarování postavy se vyvarujte tmavých barev a lesklých materiálů. Přivítejte sladce pastelové barvy, jako jsou losová, broskvová, vanilková a světle modrá, které vám přidají na objemu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dámské plavky 2012: Velká fotogalerie a tipy pro vaši postavu