Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Dámská bílá košile nikdy nevyjde z módy. Jak tento klasický trend nosit?

Redakce

Redakce

31. 10. 2012

Existuje několik univerzálních kousků oblečení, na které se lze vždy spolehnout. Zachraňují nás v situacích, kdy si lámeme hlavu, v čem jít do práce, do školy, na rande, prostě kamkoliv. Jedním z nich je bílá košile!

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/bila-kosile/]

Ve skupince nesmrtelných módních trendů má své nezastupitelné místo klasická bílá košile. Tento oděvní skvost je možné obléknout na jakoukoliv příležitost, aniž by hrozilo módní faux pas. Všestrannost a dokonalost bílé košile však spočívá v jejím pečlivém výběru.

Inspiraci hledejme u mužů

Rozhodně to nefunguje tak, že na sebe oblékneme první košili, kterou uvidíme, a hvězdný model je na světě. Faktem zůstává, že košile jako první začali nosit muži, není proto hanba se od nich trochu přiučit.

Je ale třeba ji doplnit o nějaký ženský prvek. Nebojte se proto experimentovat a čistotu střihu narušte výrazným náhrdelníkem, klasickými hodinkami nebo velkými náušnicemi. Dobře si také rozumí s barevným blazerem.

Bílou košile můžeme nosit kamkoliv

Košile nabízí všechny módní značky a neexistuje období, kdy by v obchodech nebyla. Nosí se neustále. V létě, v zimě, v horku i chladnějších dnech, na firemní večírek, rodinný oběd, jednoduše neustále. A dnešní ženy tento nestárnoucí trend nosit umí.

V součastnosti máme na výběr z nepřeberného množství všech možných střihů, odstínů, délek, materiálů i aplikací. Hodí se k džínsům, ladí k pouzdrové sukni či k mini, s legínami, s dlouhými kalhotami či s těmi nad kotníky, i s kraťasy padne skvěle.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dámská bílá košile nikdy nevyjde z módy. Jak tento klasický trend nosit?