Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Další zombiefilm na cestě!

Redakce

Redakce

3. 11. 2009

survival_of_the_dead04Domorodí obyvatelé severoamerického ostrovu čelí krvavým následkům poté, kdy byli neschopni zneškodnit své blízké, proměnivší se v zombie!

Zombie útočí, Zdroj: aceshowbiz.com

Dokáží obyvatelé čelit hordě zombií? Zdroj: aceshowbiz.com

George A. Romero se vrací s dalším zombie filmem, “Survival of the Dead“, a Voltage Pictures už zveřejnili exkluzivní trailer. Dvouminutová ukázka mimo jiné ukazuje gore efekty, prováděné na zombiích skupinou přeživších.

Na malém ostrově u Severní Ameriky ožívají nemrtví, aby přinášeli hrůzu do srdcí živých. Ačkoli ohrožují jejich životy, místní nedokážou postřílet své známé a sousedy a jsou odhodláni najít lék. Když jeden povstalec zaútočí na jejich blízké, vykážou ho z ostrova.

Připraven se pomstít, rebel potkává skupinu přeživších na pevnině a společně se chystají na ostrov zbavit se nemrtvých. Jakmile se ovšem na místo dostanou, zjistí strašlivý fakt, že osadníci uvěznili zombie ve svých domovech, předstírající normální život s krvavými následky.

Romero režíroval i napsal tento film, který byl promítaný na několika filmových festivalech, např. Toronto International Film Festival a Venice Film Festival. Film, ve kterém hrají Alan van Sprang, Kenneth Welsh a Kathleen Munroe stále čeká na oficiálního distributora.

pozn.red. V době publikace byl trailer stažen, proto přinášíme jiný jako náhradu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Další zombiefilm na cestě!