Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Další dvojka na obzoru! Wanted bude mít pokračování s „dobrým scénářem“ od tvůrce Medvídka Pú

wanted-1V brzké době začne vznikat další dvojka, tentokrát k akčnímu americkému snímku Wanted, který se odehrává především v Praze. Kombinace drsňačky Angeliny Jolie a roztomilého Jamese McAvoye fungovala výborně. Co budou ale tvůrci dělat teď, když postavu, kterou Jolie hrála, nechali neprozřetelně zemřít?

James McAvoy a Angelina Jolie ve filmu Wanted

James McAvoy a Angelina Jolie ve filmu Wanted

O pokračování filmu Wanted se začalo mluvit hned v roce 2008, jakmile bylo jisté, že šlo o kasovně velmi úspěšný snímek. Ačkoli prozatím nejsou zřejmé všechny detaily ohledně druhého dílu, pár informací už na veřejnost proniklo. Autor komiksu, podle kterého Wanted vznikl – Mark Millar – se po schůzce s producenty z IGN svěřil, že práce na filmu jsou v plném proudu a že scénář už je téměř hotový.

Nejen že podle Millara bude mít snímek dobrý scénář, ale prý by se mělo brzy začít i s natáčením. Millar navíc odhaluje, že děj pokračování navazuje přesně tam, kde Wanted skončil, a doplňuje, že poznáme pět dalších vražedných bratrství, přičemž hlavní hrdina Weasley (původně v podání Jamese McAvoye známého z Letopisů Narnie nebo Penelope) bude sám pronásledován na život a na smrt.

Zatím není jisté, kdo bude ve filmu nakonec hrát. McAvoyovi byla role v pokračování sice nabídnuta, ale prozatím se nevyjádřil. Režisér obou snímků, Rus Timur Bekmambetov, už dřív vyjádřil své přání, aby se ve snímku znovu objevila postava Angeliny Jolie. Ta ale na konci prvního dílu zemřela, takže scénárista bude muset být hodně kreativní, aby z příběhu nakonec nebyla další pohádka o nemrtvých (rozuměj upírech). Můžeme být jen velmi zvědaví, jak to dopadne, protože právě scénář má na starosti Evan Spilitopoulos, scénárista, který má na kontě skvosty tipu Slonisko a Medvídek Pú nebo Mickey, Donald, Goofy: Tři mušketýři.

O Angelině Jolie najdete víc v našem starším článku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Další dvojka na obzoru! Wanted bude mít pokračování s „dobrým scénářem“ od tvůrce Medvídka Pú