Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Další díl Česko Slovenské SuperStar byl možná ještě horší než ty předchozí. Kde se ona Superstar skrývá, neví ani porota

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

6. 3. 2011

FOTO: Porota druhé řady Česko Slovenské SuperStarV dnešním díle SuperStar, jejíž casting se tentokrát konal v Praze, měl dva hlasy Palo Habera a využíval je. Přišli jako vždy lepší i horší rádoby zpěváci a hvězdy. Kdo dnes stál za řeč?

FOTO: Porota druhé řady Česko Slovenské SuperStar

Porota druhé řady Československé SuperStar, Zdroj: TV Nova

Jan Tomášek se pokoušel setřít Rytmuse při rapu, ale silně pohořel. Ani při odchodu ze studia ho nic nenapadlo, dokonce ani když ho porota nabádala k nějaké akci. Jak si ale někdo může myslet, že s něčím takovým, s čím přišel Tomášek, může uspět, netuším.

Pětapadesátiletý Karel byl podobnou hvězdou, která už dávno shořela kdesi ve vesmíru. I když na svůj věk nevypadal. Ale to byla asi jediná pozitivní věc. Třeba týpek jako Stela Lozančíć sice nezazpívala nic hrozného, ale prohlašovat o sobě, že je extrovert a introvert v jednom? To je slušná úchylka. A že jí kamarádi říkají, že je magor? Co na to říct. Souhlasit.

Klávesy táhnou, alespoň v SuperStar

František Bílý přitáhl i klávesy, aby zazpíval song od Petra Muka. Rytmus se z toho sice nepokakal, jak sám řekl, ale Bílý jde dále. Dalším klávesákem byl Václav Lebeda a byl také dalším postupujícím. Kde jsou ty časy, kdy si při prvním castingu nesměli účastníci ani luskat prsty…

Sedmnáctiletá Barbora Švadlňáková vyběhla 24 pater po schodech,protože měla strach z výtahu, aby si vyslechla ortel NE. Kdyby zpívala, jak jí zobák narost´, bylo by to jistě lepší. A Jiří Doubravský měl sice super fankluk, ale to, co předvedl před porotou, nestojí vůbec za řeč.

To třeba Barboru Válovou přivedla moderátorka pořadu, jakože přišla pozdě z práce. Jediným jejím úspěchem bylo vhození nepostupového papíru na (už tak velikou) hromadu. Sámer Issa tvrdil, že je lepší než opravdový Sámer, ale říkal to jako totální klaun. A tak se i předvedl. V cirkusu by ho ale jistě vzali. Každopádně mu nechybělo sebevědomí. Podle porotce Rytmuse mu ale chybí gule.

Markéta Micková z Brandejsa, která vyhrála Rozjezdy pro hvězdy a zpívala i s Karlem Gottem, natočila svůj první videoklip v patnácti letech. H-alellujah jí ale vrátilo do reality. I když tvrdila, že udělá to, co jí kdo řekne, nepostoupila.

Před Martinem Krausslem jsem si myslel, že chápu rozhodnutí poroty, ale hodně jsem se zmýlil. Martin si hodně věřil. Když mu Habera řekl, že je ťuťkavý, čekal jsem jeho konec, ale on naopak pokračuje do divadla. Se skórem tři ku dvěma jde dál. A nakonec přijel až z USA roztomilý patnáctiletý klučina Noah Scott Ellenwood. Možná přijel kvůli velké konkurenci ve Státech. Ale i tak je ve svém věku hodně dobrý a díky Bohu pokračuje někdo, kdo hudbu dělá dobře.

Úlet typu Pavly Tomicové snad ani nemá cenu zmiňovat, ale aby se neřeklo… Do popíku se prý nehodí, snad se vrátí do své Ulice a bude klid. Budeme se tedy těšit na zítřek a lepší výkony.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Další díl Česko Slovenské SuperStar byl možná ještě horší než ty předchozí. Kde se ona Superstar skrývá, neví ani porota