Menu
TOPZINE.cz
Literatura

Další čtení o punku. Jaroslav Rudiš tentokrát zavítá do Brna

FOTO: Jaroslav Rudiš

Veškeré tajnosti okolo punkového hnutí rozpráší román Jaroslava Rudiše Konec punku v Helsinkách. A pokud si potrpíte na skutečný požitek z četby, zajděte nejdříve na autogramiádu a besedu s autorem. Na výběr také máte mezi autogramiádou nové knihy Tomia Okamury či poetickým večerem, kterým vás provedou tři významní současní básníci.

FOTO: Jaroslav Rudiš

Jaroslav Rudiš, Zdroj: archiv autora

Dnešní pozvánky začínáme autogramiádou a besedou spojenou s čerstvým vydáním knihy Umění vládnout Tomia Okamury. Autora určitě znáte jako moravsko-japonského podnikatele či tiskového mluvčího Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. Součástí besedy nad knihou, která se věnuje mimo jiné problémům současné politiky, bude i ukázka japonského bojového umění. Akce se koná 9. června a začíná v 16 hodin na adrese Joštova 6, Brno.

Punk´s not dead!

Představení románu Konec punku v Helsinkách, jehož tématem je poslední punková generace a to, co z ní po dvaceti letech zbylo, se koná v rámci brněnské autogramiády. Můžete se těšit i na besedu s autorem Jaroslavem Rudišem, a to 9. června od 16:30 hodin v knihkupectví Barvič a Novotný (Česká 13, Brno).

Poslední předprázdninové představení se současnými autory v rámci seriálu Básnické hlasy, se ponese v duchu setkání tří silných autorských entit. V opavské Kavárně Evžen (Beethovenova 2, Opava) se tak můžete 14. června od 19 hodin těšit na Víta Kremličku, spisovatele, publicistu a hudebníka, dále na Martina Langera, básníka, dokumentaristu a fotografa, oba laureáti Ceny Jiřího Ortena. Do třetice se vám představí Patrik Linhart, spisovatel, výtvarník a osobitý performer.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Další čtení o punku. Jaroslav Rudiš tentokrát zavítá do Brna