Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Dalibor Janda oslaví 60. narozeniny v O2 areně. Dojde i na hit Hurikán

Martin Peška

Martin Peška

8. 1. 2013

Trojnásobný Zlatý slavík Dalibor Janda oslaví svoje 60. narozeniny 17. prosince koncertem v O2 areně. Podle zpěváka mají zaznít největší hity a doprovodí ho kapela Prototyp.

Zdroj: Bestsportarena

Zdroj: Bestsportarena

Narozeniny oslaví už 21. března, velkým koncertem však bude slavit až koncem roku, kdy by měly pražskou halou znít hity jako Hurikán, Kde jsi, Žít jako kaskadér, Kličkovaná či Oheň, voda, vítr.

Zpěvák se těšil největší popularitě v 80. letech, na nedostatek fanoušků si nestěžuje ani dnes. „Zaplaťpánbůh to pořád funguje, jezdím po republice a hraju. Mám spoustu písniček, ke kterým se lidé vrací,“ uvedl v tiskové zprávě Hurikán, jak ho fanoušci podle jednoho z jeho největších hitů a alba, kterého se prodalo 380 tisíc kusů, přezdívají.

Ačkoliv se technické detaily a podoba pódia ještě dolaďují, už teď je podle mluvčího koncertu Jaroslava Svobody jisté, že půjde o největší a nejnákladnější show v kariéře Dalibora Jandy.

Janda loni vydal svou dvanáctou řadovou desku s názvem Já se přiznám, narozeninová oslava by se ale měla nést jednoznačně ve znamení hitů z osmdesátek. Vstupenky na ni budou v prodeji od zítra, 9. ledna. Nejlevnější vyjdou na 390 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dalibor Janda oslaví 60. narozeniny v O2 areně. Dojde i na hit Hurikán