Menu
TOPZINE.cz

FOTO: Dara bags aneb Darina HubáčkováCo skrýváte ve vašich kabelkách? Dáváte přednost velkým rozměrům, protože by se vám jinak všechny ty strašně důležité věci, bez kterých se neobejdete, nemohly jinam vejít? Nebo patříte mezi vyznavačky mini kabelek s minimálním obsahem? Správná kabelka by neměla odhalit to, co má zůstat ukryté. A je jedno, v jakých velikostech, barvách a materiálech se pohybuje. Dara bags před vámi odhalí své malé království a vám ponechá vaše tajemství.

FOTO: Dara bags aneb Darina Hubáčková

Velké tašky, velký objem, nic pro minimalistky, Zdroj: fler.cz/dara-0

Dara bags se představuje

Můžete se projít šťavnatým ovocným sadem, hustým lesem, loukou plnou lučních květů nebo čerstvě posekanou zahradou. Je jen na vás, jakou cestou se vydáte, a přesto všechny dojdete do stejného bodu. Darina Hubáčková je majitelkou značky Dara bags. Sice navrhuje kabelky a tašky pouze dva roky, ale podařilo se jí oslovit zákaznice preferující rockový, romantický, hippie, minimalistický, unisex styl či kancelářskou uniformitu. Všechny tyto rozdílné ženy spojují právě tašky od Dary.

FOTO: dara bags

Trocha přírody

Našli jste si příjemný plácek na posezení v ruchu velkoměsta? Městský park nabízí trochu té zelené oázy pro ty, co už mají dostatečně unavené nohy, které si potřebují oddechnout od pobíhání po dlažebních kostkách či asfaltu v podpatcích. Na chvíli se nadechnout toho čerstvého smogu, odmyslet si okolní cvrkot a plácnout sebou do trávy. I když by to ještě před tím chtělo udělat malou obhlídku, aby tam nebyl nějaký ten dáreček po procházce pejskařů.

A jakou tašku vzít sebou na městský piknik? Protože o veverku s největší pravděpodobností nezavadíte, můžete ji mít alespoň na tašce. Nebo jsou vám milejší bílí králíci, či snad růžová srnka? U tohoto typu tašek jsou vnitřní kapsy odlišné od podšívky, takže po kapsičce nemusíte dlouho pátrat. Uši jsou ze světle bavlněného popruhu odnímatelné a nastavitelné.

FOTO: dara bags, kolekce Ovocná smršť

Kabelky z kolekce Ovocná smršť

Kolekce Ovocná smršť aneb prostě se zakousni

Léto už se pomalu ale jistě stěhuje z našeho mírného pásma, i když jde v poslední době spíše o velmi krátkou, téměř nepostřehnutelnou návštěvu. Takovou, kterou by mnozí raději ocenili u rozsezené návštěvy, jež je téměř nemožné dostat z pohodlného křesla. A pro vzpomínku na těch pár krásných třicetistupňových dní je Ovocná smršť jako dělaná.

Vznikla kombinací kvalitní barevné koženky a bavlny. Tašky jsou určeny do ruky, ale díky popruhu je lze nosit i přes rameno. Najdete zde například kabelku plnou broskví. Těch sametově zralých broskví, ze kterých po nedočkavém zakousnutí vytéká sladká šťáva. Pokud máte rádi oranžovou barvu, pak si dejte pomeranče. Na jejich drsné slupce objevíte nádech žluté od slunečních paprsků.

FOTO: dara bags

Dáte si kávu?, Zdroj: fler.cz/dara-0

Žádná kabelka od Dary není úplně stejná, asi proto každá potenciální zákaznice objeví pro sebe přesně to, po čem už dlouho pátrá, co si přeje a po čem touží. V kolekci Praktic na vás čekají bytelné a pevné kabelky v už tradiční kombinaci koženky a bavlny, jen jiných tvarů, potisků a velikostí. Ty velké, formátu A4, pojmou i váš malý velký nákup.

Nebo si vyrazte jen tak na obhlídku nových kolekcí oblečení v kabelce s potiskem šelmy a možná odejdete se zajímavým úlovkem, ať už jakýmkoliv. Na své si přijdou ale i milovnice džínoviny, a pokud nemůžete odolat vůni čerstvé kávy nebo hustě napěněného mléka pro cappuccino či latté, určitě vás nenechá chladnou taška Coffee, také z kolekce Praktic.

FOTO: dara bags

Srdeční záležitost

Kabelky a tašky od Dary jsou připravené na cestování, posilovnu, nákupy, vejde se do nich i váš notebook, nepřekvapí je zkrátka nic. Žádná zátěž, žádná velikost. Nemáte-li ale rádi, když vám na ramenou povlává obří taška, můžete zkusit malou kabelku inspirovanou 60. léty. Kabelka je zhotovená z červené koženky s puntíkatou bavlněnou podšívkou ve tvaru pulzujícího srdce v nadživotní velikosti. Kabelku lze nosit přes zápěstí, přes rameno, ale i do kříže přes prsa.

Chcete-li ještě něco menšího, co se očím kolemjdoucích nijak nevystavuje, pak zvolte malé nenápadné psaníčko z pravé kůže v kombinaci několika barev.

FOTO: dara bags

Závan posledních letních slunečních parsků

Nová sezóna

Na novou sezónu už se připravuje i Dara. S příchodem kalendářního podzimu se můžete těšit na další přírůstky v internetovém obchodě. Novinku chystá v podobě nabídky pánských a unisexových tašek. A že je nevyšší čas. Pánské tašky se stávají velkým hitem, který nezůstal jen marnivostí některých extravagantních návrhářů, ale zaznamenal slušnou odezvu u široké veřejnosti. A tak i tento poslední chybějící mezičlánek dostane u Dary reálnou podobu.

FOTO: dara bags

Pohodlí a nápadnost, to je Dara bags

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ďábel nosí Daru