Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Cypress Hill odehrají koncert v Praze

Redakce

Redakce

27. 5. 2010

Jedna z nejpopulárnějších hip hopových skupin Cypress Hill přijede do Prahy představit své čerstvě vydané album Rise Up. Svůj první samostatný koncert v České republice odehraje 2. června v O2 aréně.

Cypress Hill, Zdroj: archiv

B Real, Sen Dog a Dj Muggs už spolu jako Cypress Hill vystupují od roku 1988 a později mezi sebe přibrali perkusistu Erica Boba. Za celou svou kariéru vydali už osm studiových alb a získali mnoho fanoušků napříč žánry, protože se kromě svého tvrdého latino stylu nebrání ani dalším hudebním vlivům. Důkazem toho jsou různí hosté na jejich albech, například Tim Armstrong z punkové kapely Rancid, se kterým natočili písničku What’s Your Number.

O hosty není nouze ani na nové desce Rise Up, na které se podíleli Tom Morello z Rage Against The Machine, jehož nezaměnitelný kytarový styl můžeme slyšet v pilotním singlu Rise Up, Mike Shinoda z Linkin Park nebo Slash.

Na koncertě se můžeme těšit jak na nové písničky ze zbrusu nového alba, tak na klasické hymny Cypress Hill, jako je Insane In The Brain nebo Rock Superstar, které už skoro zlidověly.

Vstupenky jsou v předprodeji k mání za cenu od 890 do 1190 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Cypress Hill odehrají koncert v Praze