Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Čtvrtá Doba ledová přichází s trailerem, ve kterém zase exceluje Scrat

Kristýna Motlová

Kristýna Motlová

17. 1. 2011

S filmem Doba ledová jsme toho zažili mnoho. V prvním díle se zvířecí partička ve složení mamut, šavlozubý tygr a lenochod rozhodla navrátit ztracené lidské mládě jeho rodičům. V pokračování jsme jen o fous unikli katastrofě v podobě oblevy. S třetím dílem pak přišel nejen třetí rozměr, ale i objevení dinosauřího podzemního světa. Co nás čeká dál?

Krysoveverka Scrat je připravena vás znovu rozesmát, Zdroj: distributor filmu

O čtvrtém díle Doby ledové s oficiálním názvem Ice Age: Continental Drift toho vlastně zatím moc nevíme. Přestože trailer k filmu je už na světě, hlavní (a zároveň jedinou) roli v něm opět získala krysoveverka Scrat, jež se stala už kultovní. Děj filmu je tak stále zahalen pod rouškou tajemství.

Něco málo je už ale přeci jen známo. Na režisérské křeslo už počtvrté usedne Carlos Saldanha. V původním znění opět uslyšíme hlasy Raye Romana, Queen Latifah nebo Denise Learyho, nováčkem by pak měla být například Avril Lavigne. Čtvrtá část ledové série bude mít u nás premiéru 5. července 2012.

Doba ledová 4

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
USA, 2012

Režie: Carlos Saldanha
Hrají: Ray Romano, Queen Latifah, Jennette McCurdy, Denis Leary, Chris Wedge, Josh Peck, Avril Lavigne, Carlos Saldanha, John Leguizamo, Ciara Bravo

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Čtvrtá Doba ledová přichází s trailerem, ve kterém zase exceluje Scrat