Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Čtvero ročních období v Beskydech. Cestujte, foťte a vyhrajte!

Redakce

Redakce

8. 2. 2011

V létě nebo v zimě. S rodinou nebo s přáteli. Za sportem nebo turistikou. Ale hlavně v Beskydech. Beskydské informační centrum Frýdek-Místek připravilo pro nadšence této nádherné krajiny celoroční fotografickou soutěž „BESKYDY … skoro BESCHYBY“.

FOTO: Beskydy a Lysá hora

Beskydy a Lysá hora, Foto: Denisa Preissová, Topzine.cz

Zdá se vám, že právě stojíte na nejbáječnějším místě planety. Vnímáte přírodu a všechnu její přirozenou krásu. Padající kapky deště, šustění listů, vůni a rozmanitost květin. Najednou vás popadne touha zvěčnit tento ojedinělí moment. Touha fotit.

Ať už jste vášnivými fotografy nebo jen obyčejnými badateli, kteří si touží zdokumentovat jedinečné okamžiky na svých cestách, díky soutěži „BESKYDY…skoro BESCHYBY“ můžete svým fotografiím vdechnout nový rozměr. Rozměr, který druhým dodá pocit radosti i obdivu z vašich fotografií, na které by se jinak prášilo ve spodní zásuvce vašeho stolu.

Máte-li ve svém šuplíku již nastřádány unikátní snímky z Beskyd, připojte se na oficiální stránky a přihlaste se do této soutěže s maximálním počtem deseti soutěžních fotografií.

Teprve se do Beskyd chystáte? Ani to není problém. Snímky můžete do soutěže posílat během celého roku. V průběhu roku se pak uskuteční čtyři losování a poslední páté na závěr celé soutěže. Fotit můžete cokoliv. Přírodu, roční období, kulturu, tradice. Zkrátka co vás napadne. Na nejlepší z vás čekají hodnotné ceny!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Čtvero ročních období v Beskydech. Cestujte, foťte a vyhrajte!