×
TOPZINE.cz

Cry Baby Cry: Švandovo divadlo uvede poslední premiéru sezony

FOTO: Cry Baby Cry, Michal Dlouhý

Do Studia Švandova divadla vtrhnou ženy. Šest hereček v režii Martiny Krátké představí autorskou inscenaci Cry Baby Cry. Přidají se k nim Jaroslav Šmíd a Michal Dlouhý.

FOTO: Cry Baby Cry
Ve Švandově divadle hledají pomocí koučinku klíč ke štěstí. FOTO: Cry Baby Cry

Švandovo divadlo představí 14. června poslední novinku této sezony. V inscenaci Cry Baby Cry se pět žen na kurzu koučinku pokusí zjistit, jak by i ony mohly změnit svůj dosavadní život.

Ženy hledají východisko z životních problémů a doufají, že dnes stále oblíbenější kurz koučinku jim otevře okno do lepšího života.

„Aktérky si samy vymyslely, vytvořily a oživily své postavy a na jejich základě pak teprve začaly vznikat texty, nejprve monology a během společného zkoušení dialogy,“ vysvětlila vznik inscenace dramaturgyně Lucie Kolouchová.

Divadelně zrychlený kurz povede jako kvalifikovaný, odborně vyškolený kouč buď Jaroslav Šmíd, nebo Michal Dlouhý. „Myslím, že to je poprvé, co zkouším v přesilovce dámského kolektivu a je to úžasné, protože jsem hýčkán,“ podotkl s úsměvem Dlouhý.

Cry Baby Cry, Švandovo divadlo, režie: Martina Krátká, hrají: Klára Cibulková, Réka Derzsi/Eva Vrbková, Kristýna Frejová, Petra Hřebíčková, Blanka Popková a Jaroslav Šmíd/Michal Dlouhý

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..