Menu
TOPZINE.cz
Apetit

CravataCon láká do Nového Jičína

Jan Nohovec

Jan Nohovec

17. 2. 2010

cravatacon-2010-perexPotřetí se do moravskoslezského Nového Jičína sjíždějí fanové a faní na jeden z menších domácích conů. CravataCon, jméno, které akci spojuje s etiketou, historií, fantasy, hrami a Warhammerem, se uskuteční 5. až 7. března. Co vás může čekat?

cravatacon-2010-pr-prednaska

Nabitý program slibuje pro své návštěvníky mnohé. Kromě tradičních přednášek na známá i neznámá témata – láká údajně vtipná přednáška Rozmnožování mytických tvorů, nebo oblíbená Františka Vrbenská – se dostane na všemožné soutěže, turnaje (warhammerový) a workshopy. Schválně: Víte, jak a kdy bizarně zemřela ta či ona významná historická postava? Na CravataCon dorazí i kompletní redakce webu Doupě.cz, herní vývojáři z Bohemia Interactive s chystanou hrou.

Vyvrcholením conu se stane Galavečer ve znamení parodické divadelní hry, jež zaměřila svůj hledáček na známou českou pohádku. Tou však večer neskončí, neboť hned poté se rozběhne maškarní ples s doprovodným programem.

cravatacon-logo

Samozřejmostí pro všechny účastníky je přítomnost pitím i jídlem vybaveného baru s tradiční conovou atmosférou. V prostorách budete moci naleznout i konzole Wii a taneční koberečky DDR, chybět nebudou ani deskovky pro každého. Kompletní program, ceny vstupného i informace o registraci můžete naleznout na stránkách CravataConu (5. až 7. března) cravatacon.kocogel.info .

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

CravataCon láká do Nového Jičína