Menu
TOPZINE.cz
Apetit

CONiáš 2008 se hlásí!

Všichni příznivci science fiction a fantasy jsou zváni na druhý ročník setkání v knihovně, který se uskuteční v termínu 26.-27.9. 2008. Těšit se můžete na poutavý program, zajímavé hosty a spoustu zábavy. Hlavním tématem bude „strach“ ve všech svých podobách. To vše v příjemném prostředí knihovny, hned na dosah knih, o nichž bude řeč.


Páteční program – knihovna Smíchov (Nám. 14. října 15, Praha 5) od 15:00 do 19:00
Těšit se můžete na přednášky tématicky zaměřené na literaturu samotnou a na krásy českého jazyka, k vyzkoušení budeme mít řadu nejen deskových her a možná na vás čeká i nějaké překvapení. Pro náročné se po skončení programu v budově knihovny pokusíme zajistit pokračování v nějakém blízkém občerstvovacím zařízení (není jisté).
Sobotní program – ústřední knihovna (Mariánské náměstí 1, Praha 1) od 10:00 do podvečerních hodin. Jedna z programových linií se bude zabývat hororem, hlavní program se pak kromě jiného zaměří na významné spisovatele (v jednání jsou dvě trumfová esa; doufáme, že alespoň jedno budeme moci vyložit na stůl). K tomu hry, výtvarný workshop a jiný doprovodný program.
Děláme CONiáše trochu jinak, než jak jste zvyklí z klasických conů. Možná právě díky tomu se vám bude v knihovně líbit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

CONiáš 2008 se hlásí!