×
TOPZINE.cz

Colours of Ostrava hledá talenty

Máte kapelu a hrajete wordmusic? Toužíte po vydání alba a vystoupení na jednom z nejznámějších českých festivalů? Pak nepromarněte svou šanci, kterou vám dává Colours of Ostrava a Indie Scope Recors.

Dnem 3. února 2009 vyhlašují pořadatelé již 5. ročník soutěže Česká spořitelna Colours Talents. „Soutěž je určena všem skupinám, jejichž styl je inspirován jak místní lidovou hudbou, tak i hudbou světovou,“ řekl pro Topzine.cz tiskový mluvčí festivalu Jiří Sedlák.

Ambiciózní kapely mají možnost umisťovat své prezentace a tři hudební ukázky ve formátu mp3 do 30. dubna 2009 prostřednictvím webového formuláře na internetové adrese http://talents.freemusic.cz, kde jsou určeny přesné podmínky soutěže a další informace.

„Mezi vítěze minulých ročníků patří kapely Trio de Janeiro, Prosti Dumi, Yellow Sisters a Posmrtné zkušenosti,“ dodal Sedlák.

Porota ze všech přihlášených, kteří splňují veškerá kritéria a podmínky soutěže, vybere tři nejlepší, kteří dostanou minimálně půl hodinový prostor na festivalu Colourscope. Ten se má uskutečnit 13. června v Kuřimi.

Absolutní vítěz získá možnost natočení alba během dvou týdnů ve studiu Indies Scope Records a jeho vydání u stejnojmenné společnosti, ale také možná svůj první koncert na velkém pódiu na čtyřdenním festivalu Colours of Ostrava 2009, který začne 9. července.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..