Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Colours of Ostrava 2010 je téměř vyprodán. Zbývá posledních 300 vstupenek

Redakce

Redakce

24. 6. 2010

FOTO: Stage na Colours of Ostrava 2009Pořadatelé festivalu Colours of Ostrava, který proběhne od 15. do 18. července, dnes ohlásili, že šanci dostat se letos na festival má už jen posledních 300 zájemců. Celkem by se v areálu kulturní přehlídky nemělo pohybovat více než 25 000 lidí.

FOTO: Stage na Colours of Ostrava 2009

Foto: Dušan Takáč, Topzine.cz

„Jelikož se náš areál nedá rozšiřovat donekonečna a protože chceme zachovat divácký komfort, rozhodli jsme se zastavit předprodej,“ vysvětlila pozastavení předprodeje vstupenek ředitelka festivalu Zlata Holušová.

>>> Koupit vstupenky na Colours of Ostrava zde <<<

Hlavními hvězdami programu Colours of Ostrava 2010 jsou letos irští The Cranberries, divoký kmotr punku Iggy Pop se svými The Stooges či Brendan Perry, bývalý zpěvák australské kapely Dead Can Dance. O programu festivalu jsme již na Topzine.cz informovali v tomto článku.

Pravidelnou součástí programu festivalu je i divadelní scéna, která se oproti předchozím ročníkům přestěhuje do většího stanu pro 800 návštěvníků. Od loňského ročníku patří ke Colours také film. Letos, ve spolupráci s Letní filmovou školou, se bude od pátku do neděle v nedalekém kině promítat několik artových filmů a dokumentů.

FOTO: Nová lávka přes Ostravici

Nová lávka přes Ostravici, Zdroj: artsmarketing.cz

Podstatných změn se dočkal areál, který se přizpůsobil velkému počtu návštěvníků. Byla postavena druhá lávka, spojující oba festivalové areály (pokud nebudou podmáčené břehy či vysoký stav vody v Ostravici, pozn. redakce).

„U obou hlavních scén kromě zvětšení prostoru pro diváky vyrostou tribuny pro cca 1 400 lidí. Scénu ve stanu v podhradí nahradí venkovní scéna s větší kapacitou,“ uvedli pořadatelé. Přibude také diskuzní prostor a nová stage s kapacitou 1 600 lidí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Colours of Ostrava 2010 je téměř vyprodán. Zbývá posledních 300 vstupenek