Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Čokoláda je i ve světě módy

FOTO: čokoládové bonbóny na talířkuMyslím si, že každá z nás miluje čokoládu. A možná i díky tomu čokoláda loni i letos tolik pronikla do světa módy. Ano, slyšíte správně. Zimním trendům barev vévodí odstíny smetanově hnědé – čokoládové.

FOTO: Zimní oblečení

Zimní oblečení v čokoládové barvě, Zdroj: New Yorekr

Smetanově hnědé odstíny sluší snad všem, ať už jste blondýna, brunetka, černovláska, nebo zrzka. Tyto tóny – čokoládové, oříškové či skořicové, kombinujte nejlépe s džínovinou nebo kožešinou. Nebojte se ani vzorů a potisků. Zvířecími motivy v těchto tónech nic nekazíte, ba naopak!

FOTO: Doplňky - kabelky, pásek a hodinky

Doplňky - kabelky, pásek a hodinky v čokoládové arvě, Zdroj: Ann Christine (1.), New Yorker

Stejné barvy řádí i u kabelek a ostatních doplňků. Co se týče typů kabelek, kromě klasických kabelek všech možných tvarů a rozměru, jsou také velmi oblíbené kabelky do dlaně, tedy pouzdrové. Jsou ideální na večírky a oslavy, nepřekáží a vejde se do nich to nejnutnější. Záleží na vás.

Pozadu nezůstávají zvířecí (kožešinové) vzory a v dalších sezónách si ještě budeme vybírat z modelů obsypaných cvočky, kameny a štrasem.

FOTO: Zimní boty

Zimní boty v čokoládové barvě, Zdroj: Ann Christine

Nesmíme zapomenout na botičky, ani ty nesmí zůstat a nezůstávají pozadu od módních trendů. Návrhářští mágové s oblibou kombinují čokoládové barvičky, protože sluší nejen kozačkám a kotníčkovým botám, ale i těm plesovým střevíčkům. Takže v nadcházející plesové sezóně můžete klidně volit čokoládové botky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Čokoláda je i ve světě módy