Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Zajďete si na (Pod)zimní CODE:MODE

Vladimíra Pochylá

Vladimíra Pochylá

25. 11. 2010

FOTO: Logo Code:ModeUtekly přesně tři měsíce od posledního letního Code:Mode, který se odehrál na Střeleckém ostrově. Úspěch tohoto festivalu originální autorské módní tvorby, designu a šperků se těší stále větší oblibě, proto se organizátoři rozhodli ještě letos připravit další. A tak se již třetí letošní Code:Mode odehraje opět v Praze. Zajít si na něj můžete od 26. – 28. listopadu 2010.

FOTO: Code:Mode na Střeleckém ostrově - léto 2010

Merrygorando, Foto: Nikolaj Rýfr, Zdroj: codemode.cz

Přijďte zažít jedinečnou atmosféru této čím dál oblíbenější akce (letos cca na 15 000 návštěvníků) plné originální módy s heslem „IGNORUJTE KONFEKCI!“ v nádherných prostorách bývalých Elektrických podniků, které poskytnou příjemný komfort i v chladných (pod)zimních dnech a umožní konání Code:Mode i v předvánočním čase.

Akce se zúčastní přes 130 českých i slovenských tvůrců, kteří představí nejen oděvní tvorbu a šperky, ale i knihy, grafiky, hračky či bytové doplňky. Namátkou např.: blanq, Coolich, SUUS, Mayda, Papelote nebo charitativní projekt Design Help. Ze slovenských účastníků představíme značky: We are not sisters, Novesta, Lull homewear nebo Popular.

FOTO: Code:Mode na Střeleckém ostrově - léto 2010

Tribo, Foto: Nikolaj Rýfr

„Na Code:Mode tvůrcům nabízíme příležitost navázat nejen obchodní a pracovní, ale i přátelské vztahy v rámci komunity. Možnost seznamovat se s prací ostatních, být s ní konfrontován a poměřován dlouhodobě podporuje zvyšování kvality všech zúčastněných,“ řekla o akci Jolana Teuberová, koordinátorka projektu.

„Snažíme se návštěvníkům Code:Mode zpříjemnit možností strávit zde čas plnohodnotněji. Kromě BIO OKO kavárny, chutné kantýny či hudební a vizuální produkce jim teď nabídneme mnohem víc. Rozmanité aktivity pro děti, dílny nejen pro ně, ale i pro dospělé, odpočinkovou zónu či pracovní prostor s wi-fi,“ doplnila Jovanka Vlčková, hlavní koordinátorka projektu.

FOTO: Code:Mode v pražském Karlíně - jaro 2010

M.R.K. & Raj.da, Mayda, Ze zákulisí, Foto: Diogo Santos (první dvě zl.), Katka Průžková

Doprovodný program je podstatnou složkou každého Code:Mode. V pátek i v sobotu proběhnou vždy od 20:00 hod. oblíbené a netrpělivě očekávané módní přehlídky. Celodenně bude probíhat hudební program, s významnou účastí dámských interpretek a DJs, večer obohatí hudební produkci vizuální umění skupiny Lunchmeat. Přes den budou probíhat dílny a divadélka pro děti i jejich rodiče.

  • Datum konání: 26. – 28. 11. 2010
  • Místo konání: Bubenská 1, Praha 7
  • Otevírací doba: Pá: 15:00-22:00 hod., So: 10:00-22:00 hod., Ne: 10:00-17:00 hod.
  • Vstup zdarma
  • Webové stránky: www.codemode.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zajďete si na (Pod)zimní CODE:MODE