Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Co si vzít s sebou na kempování? Poradíme vám, co si sbalit

Spaní pod stanem je v posledních letech znovu populární a rodiče berou své děti pod stan velmi často. Nejdůležitější na této dovolené je, abyste se na ni dobře připravili a sbalili si vše potřebné. Dnes se podíváme na pár věcí, které vám nesmí chybět. V případě, že je nebudete mít po ruce, neužijete si svou dovolenou v kempu v pohodlí.

Kvalitní spánek je základem pro příjemnou dovolenou

V první řadě si musíte rozmyslet, jak budete spát. Stan je samozřejmostí. Hodit se vám bude kvalitní karimatka nebo nafukovací matrace, která vám poskytne mnohem více komfortu. Další důležitou součástí výbavy při kempování je také kvalitní spacák, který je vhodný do velmi nízkých teplot. Díky tomu vám bude vždy teplo, i když budete spát na karimatce.

Nezapomínejte na dobré jídlo

Nikdo v kempu nechodí na tři jídla denně do restaurace. Proto s sebou musíte mít pár věcí, které vám pomohou s přípravou jídla. Nůž typu motýlek, kotlík, vařič a příbory se vám budou hodit. Nemusíte kupovat hned všechny potraviny, protože většinou je v kempu malý obchod se základním zbožím. Myslete také na to, že nemáte s sebou ledničku, takže pro vás bude nejlepší:

  • konzervy,
  • polévky v pytlíku,
  • uzené salámy,
  • dostatek pití.

Oblékněte se do každé situace

Myslete na to, že může přijít jakékoli počasí. Nezapomeňte na dostatek ponožek, pláštěnku, nepromokavou bundu a pořádné boty. Náhradní boty se vám také mohou hodit. A na cestu k vodě si nezapomeňte vzít plavky, ručník a opalovací krém. Říká se: Není špatné počasí, jen špatné oblečení. Snažte se, abyste se nedostali do nepříjemné situace.

Maličkosti, které vám zpříjemní celé kempování

Každý z nás potřebuje něco jiného pro větší komfort. Na dovolené se neobejdete bez fotoaparátu, repelentu, opalovacího krému nebo taštičky s hygienickými potřebami. Termovize značky Hikmicro vám pomůže, až budete s dětmi zkoumat noční přírodu. A pro menší děti budete zaručeně potřebovat také knihy nebo hračky. A nenechte doma ani karty nebo jiné společenské hry.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Co si vzít s sebou na kempování? Poradíme vám, co si sbalit