Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Co si vzít na sebe na piknik? Minisukně není šťastná volba

Redakce

Redakce

27. 4. 2012

FOTO: PiknikChystáte se o slunečném víkendu do přírody? Poradíme, jak si užít piknik s přáteli, co si vzít na sebe do parku a jak zkombinovat pohodlí a styl.

FOTO: Piknik

K perfektně strávenému víkendu patří i stylový outfit!, Zdroj: H&M.com

Piknik je společenská událost a to mluví za vše! Odehrává se v přírodě a to s sebou nese jistá pravidla v oblékání. Fádnost se ale již dávno nenosí, a proto i v oblečení na tuto akci můžete vypadat svěže, vesele a zajímavě. Nejdůležitější je praktičnost. Vyberte si oblečení, které je vám pohodlné, příjemné a ve kterém se cítíte dobře.

Prima kombinace jsou tříčtvrteční kalhoty sportovního střihu zdobené například tenkým páskem a k tomu kimonové či klasické triko s rukávy v délce pod loket. Jistější je obléct kalhoty tmavších barev, na kterých nebudou vidět šmouhy od trávy.

FOTO: Doplňky na piknik

Nepostradatelné doplňky, Zdroj: H&M.com

Top naopak zvolte barevnější. Hitem jsou trika s potisky s motivem jarních květin. Je dobré se připravit i na blížící se večer, který bývá ještě dost studený. Proto se vybavte teplejším svetrem a nezapomeňte ani na pláštěnku.

Milovnice sukní můžou sáhnout po rozličných variantách střihů a barev. Jen na délku si dejte pozor. Mini se na piknik prostě nehodí. Na povalování se na dece není krátká sukně moc praktická.

FOTO: Květinové vzory

Připravte se na souboj s rozkvetlou přírodou., Zdroj: cropp.com, New Yorker, Ann Christine

Vtipným doplňkem k jednoduchým sukním jsou pestrobarevné punčocháče. Nebojte se je nosit!

Současná móda vrací do ženských outfitů i šaty! Ženy jsou v nich prostě neodolatelné. Na akci zvolte šaty sportovnějšího střihu, které zdůrazňují linii těla a přitom nijak neškrtí.

FOTO: Oblečení na piknik

Varianta pro uvolněné akce s přáteli, Zdroj: Ann Christine, New Yorker, H&M.com

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co si vzít na sebe na piknik? Minisukně není šťastná volba