Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Co si vzít na diskotéku? Rafinovaný výstřih na zádech nebo oslepující bílou

Redakce

Redakce

1. 7. 2011

FOTO: DJ při práciZačínají prázdniny a s nimi přichází čas zábavy. Chystáte se na večírek, diskotéku nebo se bavit do baru a nevíte v čem vyrazit? Chcete zaperlit a oslnit na parketu svého vysněného? Pak máme tipy právě pro vás. Víme, co frčí a v čem zabodujete!

FOTO: Lesklý top ve více variantách

Lesklý top v několika variantách, Zdroj: pimkie.de

Dovoleno je téměř všechno! Ať už dáváte přednost kalhotám, džínům, sukním nebo šatům. Jediná chyba, kterou můžete udělat, je nepřizpůsobit výběr počasí. U topů volte spíše delší než kratší variantu. Neustálé kontrolování a popotahování by vám jen kazilo zábavu. Při výběru střihu, barvy či provedení se můžete vyřádit. Výstřihy všech tvarů a typů jsou vždy v kurzu. Pokud jste konzervativnější typ, můžete zvolit výstřih na zádech nebo top ke krku z lesklého materiálu. In jsou flitry, ve kterých budete jako hvězda.

V barvách je lepší vybírat z tmavších odstínů. Pokud se však nebojíte být vidět, zvolte bílou. UV světlo z vás udělá zářící madonu.

Jsou jen tři pravidla

Oblečte se pohodlně, stylově a nepřežeňte to! Stejně jako všude jinde, i při vybírání outfitu na party platí, že méně je více. Nikde není psáno, že se musíte třpytit od hlavy k patě. Nesnažte se na sebe za každou cenu navěšet co nejvíce doplňků a soustřeďte se spíš na detaily. Výrazný šperk stačí jeden a věřte, že svůj účel splní dokonale. Jediné, co musíte, je rozhodnout se, na kterou část těla chcete upozornit.

FOTO: Bílá barva na diskotéku

Bílá barva zaujme

Zvolíte-li třpytivý pásek, bude přitahovat pozornost k vašim bokům. Výrazný přívěsek na krku naopak pozornost od boků odvede. Regulovat místo, kam budou mířit pohledy okolí, můžete pomocí délky řetízku. Třpytivé náramky ozdobí zápěstí a povedou zrak k vašim pěstěným ručkám. Náušnice zase upozorní na přednosti obličeje a třpytivé botky, nejlépe na vysokém podpatku, dají vyniknout vašim nohám.

Nezapomeňte, že se jdete bavit!

Pohodlí především. Nechcete přece neustále kontrolovat, jestli je všechno na svém místě. Oblečte si proto, co vám sedí a v čem je vám dobře. Jdete se přeci odreagovat a pobavit. Zkuste třeba legíny a halenku, džíny a top nebo dobře padnoucí šaty.

Není nic horšího, než se cítit nepříjemně. Jdete-li tančit, pak raději přehnané modely nechte doma. Pravděpodobně by k vám přitahovaly okouzlené pohledy všech přítomných mužů a nevraživé pohledy dam. Vy byste ale mohla tak maximálně postávat u baru a zdobit. Takovou róbu si schovejte pro návštěvu klubu, který je tím správným místem, kde můžete s nohou přehozenou přes nohu okouzlovat okolí.

Důležité detaily

UV lampy jsou zákeřné v tom, že kromě bílého trička jsou schopné rozsvítit i bílé prádlo pod tmavým svrškem. Upoutávejte tedy pozornost raději dobře zvolenými doplňky, než špatně vybranou podprsenkou. Co se týče bot, buďte velmi opatrné. Vysoké podpatky sice podtrhnou vaši postavu, ale mohou vám při dlouhé noci způsobit také velmi nepříjemné puchýře a bolesti nohou. Pokud už vyrážíte v podpatcích, obujte širší nebo klínek.

FOTO: Overal na diskotéku

Pohodlný overal

Kabelku volte přiměřené velikosti. S nákupní taškou se budete jenom obtěžovat, a pokud s sebou nosíte všechny ženské nezbytnosti, pak není ani miniaturní psaníčko tou správnou volbou. Vyboulené kapsy, do kterých nastrkáte, co se do psaníčka nevejde, nepůsobí zrovna sexy. Co se týče vlasů, klidně vyražte v načesaném účesu, nemusíte se nijak omezovat. Jen si s sebou přibalte gumičku. Ne každému účes vydrží a nechcete přece po protančené noci vypadat jako zmoklá slepice.

Maličkost dotváří celek, proto vybírejte důkladně, ať se můžete dobře bavit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co si vzít na diskotéku? Rafinovaný výstřih na zádech nebo oslepující bílou