Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Co si obléct na Štědrý večer? Nic nekupujte, stačí probrat skříň

Anna Talašová

Anna Talašová

24. 12. 2011

Sestavte svůj outfit na Štědrý večer z věcí, které máte v šatníku. Skvělý způsob, jak zazářit ve chvíli, kdy veškeré vaše úspory spolkly vánoční dárky.

FOTO: Slavnostní oblečení

Oblékněte červenou nebo satén, Zdroj: H&M.com, asos.com

Skříň toho často schovává víc, než si myslíte. Proto se ponořte do sbírky oblíbených i zapomenutých kousků a poskládejte z nich štědrovečerní look. Jak na to, abyste uctily slavnostní chvíli a zároveň se cítily pohodlně?

Nejvánočnější barva

Nesmrtelnou klasikou na podobné příležitosti je červená barva. I kdybyste oblékla jen černou a outfit doplnila jedním kouskem ve výrazně rudé, splníte vánoční dress code na jedničku.

FOTO: Červené oblečení

Stačí tričko, Zdroj: net-a-porter.com, asos.com

Pokud máte červené šaty, děkujte sama sobě za prozřetelný nákup a vůbec neuvažujte o něčem jiném. Skvěle poslouží i rudé kalhoty koupené v jarním barevném šílenství nebo jednoduchý propínací svetřík.

Nádech luxusu

V čase večírků, rodinných obědů a slavnostních večeří se můžete spolehnout na nevšední materiály. I když normálně nenosíte satén, brokát nebo třeba samet, u štědrovečerní tabule se budou vyjímat skvěle.

FOTO: Luxusní materiály

Materiál dodá atmosféru, Zdroj: topshop.com, net-a-porter.com

Po brokátové sukni se podívejte u babičky, sametové sako možná někde schovává vaše mamka. A pokud jste se rozhodly rozšířit zásoby o jeden nadčasový kousek z luxusního materiálu, jednoduché minišaty budou skvělou investicí.

Promyšlený detail

Povýšit obyčejný outfit na slavnostní vám pomůžou doplňky. K jednoduchému topu přidejte výraznou bižuterii nebo ozdobu do vlasů.

Zlatá a stříbrná barva jsou nejvhodnější. Posledních trendů se budete držet, pokud zkombinujete zlatou s černou. A pak už bude jedno, že na sobě máte své jediné slušné (a tři roky staré) kalhoty.

FOTO: Šperky

Něco pro straky, Zdroj: H&M.com, lindex.com

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co si obléct na Štědrý večer? Nic nekupujte, stačí probrat skříň