Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Co si obléct na ples kamarádky? Přísná pravidla pro vás neplatí

Redakce

Redakce

16. 1. 2012

Chystáte se na ples kamarádky nebo sourozence? I když onen večer budete hrát pouze druhé housle, nemusíte být šedou myškou. Užijte si volnost, jakou máte při výběru outfitu.

FOTO: Společenské minišaty

Užijte si noc bez příšných pravidel, Zdroj: fornarina.com

Využijte situace. Nejedná se o váš vlastní ples, tudíž nemusíte podlehnout všem přísným módním příkazům a doporučením. Jako doprovod či podpora sice nebudete zářit na červeném koberci, ale rozhodně můžete zářit mimo něj. Pamatujte však, že žádná účastnice plesu by neměla mít šaty přespříliš krátké.

Nebýt středem pozornosti

V dobách lednových slev máte jedinečnou šanci pořídit si trendy šaty za nízkou cenu. Ty z vás, které trpělivě vyčkávají na novou kolekci, budou mít zase širší výběr. Výhodně ale můžete už teď pořídit psaníčko nebo boty.

FOTO: Minišaty Reserved

Najděte střih přesně pro vás, Zdroj: reserved.com

Popřemýšlejte nad střihem šatů. Nepotřebujete na sebe přitáhnout pozornost příliš velkým výstřihem. Jste na plese pouze jako opora kamarádce, pro kterou je událost dnem D, proto přenechejte post královny, alespoň pro tento večer, jí.

Koukněte do velké fotogalerie plesových šatů!

Jedná se o společenskou událost, ale vaše šaty nemusejí být příliš slavnostní. Dlouhé, nazdobené róby nechte ve skříni. Vystačíte si i s méně opulentním kouskem. Silonky jsou podmínkou. Pokud je vaše sportovní já nerado bere na milost, vyměňte je za legíny. Alespoň malý podpatek by měl být součástí outfitu za všech okolností.

FOTO: Malé černé

Nesmrtelná černá, Zdroj: lindex.com

Doplňky pak vhodně zkombinujte s druhem šatů. Jednoduché šaty snesou masivní náušnice, které se skvěle hodí ke krátkým vlasům. Dlouhovlásky můžou sáhnout třeba po výrazném náhrdelníku. Naopak šaty s bohatými aplikacemi si vystačí samy o sobě.

Pokud vás přemíra možností znervóznila a vy si pořád nevíte rady, jak se na kamarádčin ples obléknout, malými černými nikdy nic nezkazíte. Psaníčko a odvážnější boty na podpatku pak budou milou třešničkou na dortu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co si obléct na ples kamarádky? Přísná pravidla pro vás neplatí