Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Co si obléct na hudební festival? Připravili jsme pro vás top outfity, ve kterých zazáříte

Anna Talašová

Anna Talašová

20. 6. 2011

Období hudebních festivalů se nezadržitelně blíží. Čekají vás letní dny nabité kulturními akcemi? Podívejte se, jaké oblečení, doplňky a boty sbalit na festival.

FOTO: Oblečení na hudební festival

Rock nebo romantika?, Zdroj: Zara

Už nejspíš víte, na které hudební, filmové nebo třeba divadelní festivaly v létě zavítáte. Stejně tak jako musíte mít připravenou vstupenku a partu kamarádů, je potřeba vybrat ten správný festivalový outfit. I přes uvolněnou atmosféru jsou festivaly skvělou příležitostí k předvedení dokonalého looku. Oprašte hippie čelenku, vyhrabejte ustřižené džíny po mámě, nezapomeňte na holínky a můžete vyrazit. Využijte toho, že se můžete odvázat a vyzkoušet něco jiného, než normálně nosíte!

Slunce, vedro, déšť a bahno

Dokáže vám bahno do půl lýtek zkazit náladu tak, že už se ani netěšíte na večerní vystoupení oblíbené kapely? Počasí se poručit nedá, tak vyčešte zmoklé vlasy do ležérního drdolu a sáhněte po festivalové výbavě, se kterou budete připravená i na ty nejšílenější změny počasí. Holínky jsou nutností, kdo byl na loňském Sázavafestu ví. Skvělou vychytávkou je stylové pončo, které můžete použít i jako deku.

FOTO: Oblečení na festival

Proměnlivá výbava, Zdroj: charlotteronson.com, Topshop, New Look, Zara, H&M.com

Romantička

Ani v davu rockových fanoušků nemusíte odložit oblíbený romantický styl. Kupte si květinové šortky, které vám budou sloužit celé léto, a bez výčitek svědomí je doplňte růžovým vrškem od plavek. No a aby se neřeklo, přihoďte do batohu i klasickou džínovou bundu, která look barevně oživí a zahřeje.

FOTO: Oblečení na festival

Ukažte nohy, Zdroj: H&M.com, New Look, Topshop, New Yorker, Zara, isabelmarant.com

Střídejte topy

Asi nejspíš nemáte sama pro sebe karavan jako kdejaká zpěvačka. Proto šetřete místem a na festival se vydejte s jedněmi šortkami. Ty dva dny v nich přežijete a oživit je můžete hned několika zajímavými vršky.  Od klasického trička s ohrnutými nebo ustřihnutými rukávy, přes trendy leopardí tílko až po neotřelý top s tetováním.

FOTO: Oblečení na festival

Topů raději víc, Zdroj: Topshop

Něžné pohlaví

Zahrajte na něžnou strunu a užívejte si v klasických letních šatech, které podtrhnou vaši ženskost. Doplňky jsou na festivalu nutností, in budete s masivními prsteny. Nejlépe vypadají, když si jich vezmete najednou hned několik. Pokud vám to podmínky dovolí, odkládat nemusíte ani platformy nebo boty na klínku.

FOTO: Oblečení na festival

Za něžnou dámu, Zdroj: Zara, H&M.com, Topshop, New Look

Ve zlatě

Zlatá barva a léto jsou nerozlučná dvojka. Bez ohledu na barevné šílenství nejlíp vypadá kombinace zlaté a černé. Využijte toho, že tyhle dvě barvy si vystačí samy a doplňte je jen jemnými akcenty bílé, hnědé nebo třeba tyrkysové. Bez námahy vykouzlíte outfit, který by vám záviděla i vymetačka festivalů Kate Moss.

FOTO: Oblečení na hudební festival

Pohodlně i sexy, Zdroj: Miss Selfridge, Zara, Dorothy Perkins, Topshop

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co si obléct na hudební festival? Připravili jsme pro vás top outfity, ve kterých zazáříte