Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Co na sebe pod vánoční stromeček?

Redakce

Redakce

24. 12. 2010

FOTO: Slavnostní oblečeníŠtědrý den už je tu! Je stvořený k tomu, abyste si pohrávali i s oblečením a okouzlili tak skvěle doladěným outfitem. Ať už jej chcete pojmout svátečně, nebo pohodově, přinášíme tipy na inspiraci – výběr a kombinaci. A všem vám přejeme krásné Vánoce plné pohody, štěstí a radosti! A bohatého Ježíška!

FOTO: Sváteční oblečení

Sváteční oblečení nejen pod stromeček, Foto: Daniel Jackson, Zdroj: H&M.com

Sváteční

V mnoha domácnostech je skoro povinností dostavit se ke štědrovečerní tabuli v něčem formálním, v takovém případě budou skvělou volbou šaty. Zkuste se třeba obléknout do vánočních barev, jednoduché červené šaty budou určitě vypadat dobře.

FOTO: Šaty z vánoční kolekce H&M

Vánoční šaty, zdroj: H&M.com

Klidně provětrejte letní oblečení (ven přece nejdete) nebo se stavte v H&M, kde seženete speciální vánoční kolekci šatů laděných do červené a černé, a skvěle se busou hodit i na silvestrovskou párty. Tyto dvě barvy jsou navíc perfektní pro vzájemné kombinování.

FOTO: sváteční topy ze zimní kolekce Ann Christine

Sváteční topy ze zimní kolekce Ann Christine, zdroj: Ann Christine

Pokud se nebojíte experimentování nebo toho, že by babička nad kaprem dostala infarkt, jděte do zlaté nebo stříbrné, rozhodně budete nepřehlédnutelná. A jestli vám třpytivé šaty připadají příliš, vezměte si v těchto barvách jen nějaký doplněk, třeba boty. Pokud pro vás šaty nejsou to pravé ořechové, zvolte černé kalhoty a doplňte se třeba topem s flitry a zářivou ozdobou do vlasů.

FOTO: doplňky ke štědrovečernímu outfitu

Doplňky ke štědrovečernímu outfitu, zdroj: H&M.com

Pohodové

Pokud se to u vás s elegancí nepřehání, oblékněte si něco pohodlného a hlavně při tom myslete na to, že po všech těch štědrovečerních chodech a cukroví oceníte oblečení, které má vůli. Dobrou volbou mohou být například legíny a nějaká delší tunika, pod ní schováte kapra, salát i vanilkové rohlíčky. Další možností jsou volné kalhoty s elastickým pasem, jaké nabízí třeba Flamingopark. Doplní se dobře třeba s černým saténovým topem nebo svetrem a výraznou ozdobou na krk.

FOTO: kalhoty a šaty ze zimní kolekce Flamingopark

Pohodové kalhoty a šaty ze zimní kolekce Flamingopark, zdroj: flamingopark.cz

Pro válení u pohádek,…

… které k Vánocům neodmyslitelně patří, se oblékněte do měkoučkých tepláků, pletených ponožek a hebkého svetru, klidně s jelenem. Pokud se povalujete s vaším drahým, a přece jen chcete vypadat víc k světu než pohodově, doporučujeme saténové kalhoty od pyžama a přiléhavější svetřík (ne ten co máte po tatínkovi), nohy oblečte do teplých chlupatých papuček.

A užívejte si!

FOTO: oblečení a ponožky pro chvíle u televize

Oblečení a ponožky pro chvíle u televize, zdroj: Topshop.com

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co na sebe pod vánoční stromeček?