Menu
TOPZINE.cz
Literatura

Co bude o prázdninách číst ten, který má celý Topzine „na svědomí“?

Redakce

Redakce

17. 7. 2010

!ANKETA! Jedete na prázdniny nebo dovolenou a nemáte co číst? Anebo navíc vůbec nevíte, kam se vydat na dovolenou? Přečtěte si, kam se chystají redaktoři a editoři Topzinu a co tam budou číst. Celé prázdniny budeme přinášet anketu, v níž budete mít možnost poznat některé Topziňáky o trochu důvěrněji než skrze jimi napsané články!

  1. 1. Kam se chystáš o prázdninách?
  2. 2. Co budeš o prázdninách číst?

Martin Peška, project manager

Martin Peška

  1. Protože mám teď malé štěně, tak se na nějaké velké výlety o prázdninách nechystám. Rozhodně mám v plánu zastavit se začátkem července na pár dní na Festivalu fantazie v Chotěboři. Dál mám naplánovanou jen vodu s redakcí Topzine.cz.
  2. Vzhledem k tomu, že mě letos škola a jiné povinnosti absolutně zaneprázdnily, čeká na mě na poličce hororový román Celebrity od Ondřeje Neffa. Další knížka, která mi přijde pod ruku, bude pravděpodobně Buzzmarketing od Marka Hughese, abych mohl se začátkem nového školního roku machrovat na vyučující, že vím víc než oni. Ba ne, je to téma, které mě zajímá. V knížce jsem už náhodně zalistoval v knihkupectví a je psaná hodně osobitým stylem, z vlastních zkušeností autora, takže to nebude nudná učebnice plná striktních definic a návodů, které jsou už 20 let pasé, ale bude to spíš dobrý dezert na čtení.

Jan Nohovec, editor rubriky Hry a fantastika

Jan Nohovec

  1. Chystám se na pár akcí do Nýrska, Chotěboři a Prahy. Také pojedu jako praktikant na tábor. A pokud se mi podaří nějakou sehnat, tak strávím část prázdnin na brigádě.
  2. Většinou asi recenzní výtisky… ale možná zbude čas i na něco normálního.

Jana Dobešová, redaktorka literární rubriky

Jana Dobešová

  1. Letos plánuji čistě pracovní prázdniny – státnice totiž klepou na dveře a třeba se na ně připravit. Pokud mi ale zbyde nějaký ten čas, hodlám omrknout některý z českých hradů nebo zámků.
  2. Nejvíc budu číst nejspíš knihy k diplomce, ale doufám, že se mi do ruky dostane i něco normálního, abych si mohla trochu odpočinout, když budu ležet u vody…třeba.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co bude o prázdninách číst ten, který má celý Topzine „na svědomí“?