Menu
TOPZINE.cz
Divadelní festivaly v ČR 2023

Circus Culture 4 Europe 2011: Mladí cirkusáci ze čtyř zemí se sjedou do Brna

Anna Kottová

Anna Kottová

12. 8. 2011

FOTO: Vzdušná akrobacieJedinečná akce Circus Culture 4 Europe sdružuje trenéry cirkusové pedagogiky a mladé cirkusáky napříč Evropou. Na projektu se podílí čtyři země, a to Česká republika, Německo, Polsko a Španělsko. Letos proběhnou workshopy v Brně od soboty 20. srpna do neděle 28. srpna.

FOTO: Vzdušná akrobacie

Čtyři evropské země předvedou rozdílné cirkusové triky Zdroj: Circus Culture 4 Europe

Výsledky dílen mohou diváci vidět v sobotu 27. srpna v 16 hodin na zahradě Centra volného času Legato. Vstup je zdarma. Na programu se objeví mimo jiné vzdušná akrobacie, klaunika, žonglování nebo kouzelnictví.

Brněnský Cirkus LeGrando organizuje letos celou akci. Projekt Circus Culture 4 Europe má za cíl seznámit s metodami a technikami cirkusové pedagogiky z jiných zemí a vyměnit si vzájemné zkušenosti. Zároveň jde o podporu multikulturních vztahů v rámci Evropské unie.

[YOUTUBE]-GAbx5W9wF8[/YOUTUBE]

Program cirkusového kempu bude probíhat pod vedením zkušených trenérů, kteří se pokusí předat nasbírané zkušenosti a vědomosti mladým cirkusovým nadšencům.

Projekt odstartoval v roce 2010 u našich sousedů v Německu a letos jej hostí právě Česká republika. Do roku 2013 se postupně vystřídají zbývající dvě země, nejprve Polsko a pak Španělsko.

FOTO: Triky na jednokolceCircus Culture 4 Europe

Centrum volného času Legato

Kde: Stamicova 7, Brno

Kdy: Sobota 20. srpna – neděle 28. srpna 2011

Vstup: zdarma

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Circus Culture 4 Europe 2011: Mladí cirkusáci ze čtyř zemí se sjedou do Brna