Menu
TOPZINE.cz
Z domova

CINCINK: Férový realitní portál vám pomůže s koupí i prodejem nemovitosti

Komerční sdělení

Komerční sdělení

10. 10. 2019

Nový realitní portál nabízí kupujícím i prodávajícím spoustu výhod. Kromě inzerce zdarma můžete využít služeb daňového poradce, technické inspekce nemovitosti, úschovy peněz i hypoteční online kalkulačku.

Užitečné služby

Komerční banka přináší službu, která pomůže k bezpečnějšímu a efektivnějšímu obchodu s nemovitostmi. Realitní portál Cincink může využít každý bez jakýchkoliv poplatků. Součástí webu je i online průvodce a blog plný zajímavých článků, rozhovorů a videí s inspirací a tipy z oblasti realit.

5 hlavních výhod portálu CINCINK

  1. Inzerát můžete vložit zdarma.
  2. S prodejem i koupí nemovitosti vám portál pomůže a bude vás navádět při každém kroku.
  3. Pokud se zaregistrujete, vložíte na portál inzerát nebo nakoupíte, získáte kredity. Ty je pak možné uplatit ve formě slevy na některou z nabízených služeb nebo na propagaci svého inzerátu.
  4. Hlídací kočka vás upozorní na zajímavé inzeráty.
  5. Aby vám šel nákup i prodej ještě snadněji, jsou ro vás připravené různé doplňkové služby.

Jaké služby jsou určené pro kupující?

Technická inspekce

Odborníci prověří stav nemovitosti, kterou jste si vyhlídli a řeknou vám vše o jejím stavebním i technickém stavu a o případných nákladech na opravu. Veškerý soupis problémů pak najdete v dodaném protokolu. Technická inspekce nemovitosti vám pomůže předejít zbytečným komplikacím a zabrání příliš vysokým nákladem za odstraňování skrytých vad.

Úschova peněz

Obáváte se převodu peněz při koupi nemovitosti? Díky bankovní úschově máte zaručeno, že částka odejde na účet prodávajícího včas a ve správné výši. Díky portálu Cincink navíc získáte úschovu peněz za podstatně nižší cenu než je zvykem.

Daňový poradce

Jako kupující máte povinnost podat daňové přiznání a za nabytou nemovitost uhradit daň ve vyměřené výši. Díky službám daňového poradce získáte jistotu, že odevzdání daňového přiznání proběhlo v pořádku a platba proběhla včas a bez problémů. Pokud by zaměstnanci finančního úřadu později našli jakoukoliv nesrovnalosti, daňový poradce zajistí opravu a vše dovede ke zdárnému konci.

Kupující i prodávající navíc mohou využít právní služby a ujistit se, že nepodepisují nevýhodnou smlouvu. Právníci mohou doplnit nebo upravit smlouvu kupní i rezervační nebo návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí. V ceně právních služeb máte zajištěné také konzultace.

Čeho může využít prodávající?

Odhad ceny nemovitosti

Nemáte představu o tom, jak si vaše nemovitost na trhu stojí a za kolik peněz ji můžete nabídnout k prodeji? Odborníci vám připraví analýzu hodnoty, aniž by museli vaši nemovitost osobně navštívit. Vše zvládnou na základě dodaných dokumentů a dalších informací. Díky odhadu ceny nemovitosti získáte argument, který budete při vyjednávání o ceně se zájemci potřebovat.

Vizualizace interiéru

Z obyčejných fotek holobytů nebo domů se starším vybavením si málokdo dokáže udělat obrázek o možnostech, které interiér nabízí. Vizualizace interiéru doplní prázdné stěny pěkným nábytkem i moderními obrazy a hravě si poradí s každou místností.

Textace prodejního inzerátu

Kdo jiný dokáže napsat perfektní prodejní inzerát, než profesionální realitní makléř, který se v oboru pohybuje každý den? Makléř předem zodpoví veškeré otázky, na které se zájemci ptají, a dokáže upoutat pozornost více lidí, kteří o pořízení nové nemovitosti přemýšlí. Služba textace prodejního inzerátu vám ušetří spoustu času, který byste jinak strávili přemýšlením o vhodné formulaci vět.

Prodávající nemovitostí mohou dále využít službu nafocení bytu profesionálním fotografem, který díky širokoúhlému objektivu zachytí vše potřebné. Stejně tak je pro vás připravená možnost 3D plánku nemovitosti, který zájemcům pomůže získat lepší představu o dispozičním řešení bytu či domu a zabrání tak různým spekulacím a mnohým dotazům.

Hledáte hypotéku? Cincink vám pomůže

Díky portálu Cincink získáte výhodnější podmínky pro získání hypotéky. Je pro vás připravený kompletní servis, rychlé vyřízení žádosti i hladký průběh koupě nemovitosti. Pokud si chcete udělat představu o výši splátek a době splácení, využijte hypoteční online kalkulačku. Stačí zadat jen celkovou cenu nemovitosti, výši vlastních zdrojů, očekávanou dobu splácení, dobu fixace a váš věk. Během chvíle se dozvíte výši měsíční splátky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

CINCINK: Férový realitní portál vám pomůže s koupí i prodejem nemovitosti