×
TOPZINE.cz

Cimrmanband pojede s Pantátou i do Chotěboře

Mezi první potvrzené divadelní představení v rámci Festivalu fantazie patří Pantáta, jehož premiéra proběhla 9. prosince minulého roku v plzeňském divadle Alfa. V chotěbořském kině se představí 3. července od osmé hodiny večerní.

„Úsměvná komedie o touze po penězích potrestané spontánním bezstarostným Pantátou. Hra založená na kontrastu spořádané městské rodiny a impulsivního rodilého Choda, jehož venkovské zvyky v bytě působí zajímavě – stejně třeba jako jeho dialekt a vulgárnost ve spisovně mluvící učitelské rodině,“ popsal hru na stránkách bezfraku.cz režisér projektu Jakub Šedivý.

Různá divadelní představení, ať už zdarma či za poplatek, jsou pravidelnou součástí Festivalu fantazie. „Nenechte si je ujít, většinou jde o jediné provedení vůbec, ta možnost se už nikdy opakovat nebude, zatímco filmů a jiného programu uvidíte ještě moře,“ uvedli pořadatelé.

Pořadatelé Festivalu fantazie v Chotěboři se v minulosti v divadle setkali s neslušným chováním. Proto upozorňují na zákaz mobilních telefonů, vyrušování a občerstvení v sálu. Vstupné na představení Pantáta vyjde na 50 Kč při přihlášení a zaplacení předem do konce května. Na místě pak vstupenka bude stát o 20 Kč více.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..