Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Chris Cornell rozpálil pražské Roxy! (rozsáhlá fotogalerie)

Redakce

Redakce

22. 6. 2009

Charismatický americký zpěvák a textař známý především jako ex-frontman Soundgarden a Audioslave se na svém turné propagujícím sólovou desku Scream zastavil i v Praze. Podívejte se na rozsáhlou galerii ve vysokém rozlišení!

Právě tímto svým posledním počinem v produkci Timbalanda většinu svých fanoušků z dob minulých příliš nepotěšil. Na svém turné ale tyto písně převlečené do rockového kabátku zahrál spolu se svými nejznámějšími hity své bohaté kariéry a celý koncert působil velmi kompaktním dojmem. Zpěvák, jehož rozsah je prý 4 oktávy, přijel ve skvělé formě a svými „řevy“ udivoval i své dlouholeté fanoušky. Většinu svého více jak dvouhodinového vystoupení, ve kterém pálil do davu jednu rockovou pecku za druhou, odehrál velmi slušně podporován doprovodnou kapelou. Několik písní odehrál jen sám na akustickou kytaru a právě zde jeho fenomenální hlas vynikal nejvíc. Doprovodná kapela si celé vystoupení také očividně užívala a její členové házeli, ač už při tom hráli nebo ne, do rozpáleného davu téměř hrsti připravených trsátek.

Bohužel diváci nebyli rozpáleni jen výborným vystoupením, ale i teplotou v Roxy. Extrémní dusno vzbuzovalo v divácích pocit, jako kdyby kotelník za dveřmi s nápisem „kotelna“ vehementně přikládal pod kotel. Ač byla komorní atmosféra tohoto pražského klubu velkým plusem, zasloužil by si tento koncert lepší volbu místa. Chrisovi, který bohužel avizoval, že již není schopen hrát v hudební skupině, by zbožné přání jeho fanoušků v podobě znovuobnovení Soundgarden také jistě prospělo.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chris Cornell rozpálil pražské Roxy! (rozsáhlá fotogalerie)